Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Greenapple, Módosítva: 2014. június 21.

Kategória:   Tusfürdők

Élvezd a wow-hatást! A málnaillat frissítő érzéssel tölt fel, a gazdag formula pedig ápol és selymessé teszi a bőröd.

Jucuus

2019. július 16.

Emlékszem milyen jó illata volt! Egy élmény volt vele a fürdés. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

Emlékszem milyen jó illata volt! Egy élmény volt vele a fürdés. :D

bettina28

2018. szeptember 27.

Jó illata volt, de újra nem venném azt hiszem. Nem hagyott bennem túl mély benyomást ahhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Szandika12

2018. augusztus 31.

Imádtam ezt a tusfürdőt, kellemes volt vele zuhanyozni, nagy kár hogy már nem árulják :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

csokibeka

2016. november 23.

Oh emlékszem erre a tusfürdőre, hisz elhasználtam belőle vagy 3-at, ami nálam nagy szó. Nagyon-nagyon finom illata volt, ami tartósan meg is maradt a bőrömön. Még spray változatban is megvettem. :D Nagy kár, hogy megszüntették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

viva885

2016. november 23.

Utoljára két éve volt ilyen tusfürdőm, imádtam, nagyon jó illata van és még jót is tett a bőrömmel. Kár hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

anitakiara

2016. július 27.

Még anno pár éve vettem magamnak egy ilyet, és annyira örülök, hogy magam elől is eldugtam :D most a költözéskor rátaláltam, és bele vagyok szerelmesedve teljesen. Az állaga, az illata, az hogy hosszan tart ez a finom illat. "Kár hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi". Meg akartam bizonyosodni, hogy már nem kapható, mert nem találtam a boltokban, és szomorúan látom, hogy igaz a hír :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Felis81

2016. május 12.

Nagyon érzékeny, ekcémás bőröm van. Tudtam, hogy baj lesz belőle (persze ez nem a termék hibája, mert más tusfürdőt sem tudok használni) de ennek a tusfürdőnek nem tudtam ellenállni. Imádtam az illatát...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Marcipan84

2016. április 12.

Bár a gyümölcsös tusfürdők nem igazán vonzanak, ennek imádom az illatát! Semmi negatívumot nem tudok róla mondani.
Sajnos egyre ritkábban találkozok vele a boltok polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Sajnos egyre ritkábban találkozok vele a boltok polcain.

pcksz

2016. február 25.

a legeslegnagyobb kedvencem valaha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

a legeslegnagyobb kedvencem valaha.

lilibeck

2016. február 13.

Annyira imádtam az illatát. Ami volt angel staros termék mind megvettem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Annyira imádtam az illatát. Ami volt angel staros termék mind megvettem :)

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.