Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 23.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes mandula olajjal és Hydra IQ-val gazdagított formulája:

• Alaposan tisztít és még a vízálló sminket is eltávolítja.
  • Hidratálja és gyengéden ápolja a bőrt.
  • Mandulaolajat tartalmazó formulája gyengéd ápolást biztosít.

Kiszerelés: 25 db

Fitzsimmons

2020. november 28.

Mostanában főleg sminklemosóként használom, arra verhetetlen, nem találtam még olyan terméket, ami ennyire hatékonyan és gyengéden távolította volna el a sminket az arcomról. Arctisztítónak is remek (zsírosodó bőrre is), de mivel enyhén szárít, utána javaslok arckrémet használni. Utazáshoz (régi szép idők) tökéletes társ. Újravevős darab.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Diamond26

2020. január 30.

Sajnos rögtön 2 csomaggal is vásároltam belőle én hülye, annyira megörültem neki, hogy érzékeny bőrre való...végül szanaszét csípte az arcom és a szemem...Ezen kívül hatékony arctisztító, a kendők kellően nedvesek, kár hogy valóban érzékeny bőrűeknek használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

anikaa96

2018. november 26.

Ez az eddigi legjobb sminklemosó kendőm amivel valaha is találkoztam!
100%ban leszedi a sminkemet, a vízállót is. Nekem nagyon tetszik az illata is és ahhoz képest, hogy ilyen illatos, nem bántja a bőrömet sem, nem okoz plusz pattanást sem.
Már 4x újravettem és továbbra is meg fogom venni. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Ez az eddigi legjobb sminklemosó kendőm amivel valaha is találkoztam!
Már 4x újravettem és továbbra is meg fogom venni. Imádom! :)

Bagette

2018. március 18.

Nem magamnak vásároltam, kaptam, még szerencse, hogy nem költöttem rá. Egyszerűen nem èrtem, hogy van pofája egy cégnek egy olyan termékre biggyeszteni az "érzékeny bőrre" feliratot, amiben ennyi illatanyag és irritó összetevő, meg alkohol van....(jóó alkohol valószínűleg nem sok van benne, de engem kifejezetten alacsony százalékban is tud irritálni). Természetesen csípte az arcom, szemkörnyèkem, illetve túl szárazak is a kendők. Ennél sokkal olcsóbb, barátibb összetevőjű kendők vannak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Reni39946

2018. február 14.

Ajándékba kaptam egy csomaggal és eléggé meglepett. A márka néhány terméke nagyon irritálja a bőröm, így szinte soha nem választok semmit tőlük. Egyszer nem volt itthon más, így kénytelen voltam ezt a csomag kendőt használni. Meglepődtem, hogy nem olyan rossz, mint amilyennek gondoltam. Nem egy csodaszer és kétlem, hogy magamnak veszek ilyet, de a kapott csomagból már csak egy-kettő maradt, így tőlem egy közepes értékelést kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

nanne

2017. május 29.

Utazáshoz és a barátomhoz is vettem, amikor akciós volt és kupon is volt rá. Mekkora szerencse, mert tényleg az ára horror, olcsóbb kendők simán tudják azt, mint ez. Amit szeretek benne: nagyon puhák a kendők, jól leszedi a sminket (nem 100%-os, de jó, hiszen utána még úgyis megtisztítom az arcom). Amit nagyon nem szeretek : az illata. Szerintem borzalmas. A kendők lehetnének egy nagyon picit nedvesebbek, de azért nem jár levonás. Többet biztos nem ezt választom, még akkor sem, ha ennyire akciós lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Kmanci

2017. május 7.

Hát öööö... Érzékeny bőrre, mi? Vicces. Én is a Glamour-napon vásároltam be Nivea kendőkből, szerencsére ebből a fajtából csak egyet vettem, és Anyukáméknál van. Mivel most hétvégén itthon vagyok náluk, előkerült ez a kis csoda. Csodálatosan rettenetes. Egyébként nekem nagyon szépen leszedi a sminket, maradéktalanul, kellően nedves, de nem tocsogós, finom Nivea illata van, szóval egészen eddig minden szuper. Teljes boldogság, aztán eltelik 1-2 perc és olyan égő-viszkető vörös foltok jelennek meg az arcomon, hogy az hihetetlen! Soha, semmi nem produkált még ilyet, semmilyen termék nem váltott még ki allergiás reakciót, egészen eddig nem is tudtam, ez milyen. Adtam neki másnap egy második esélyt, hátha nem is a kendő volt... De. Nálam felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Fezs

2017. április 30.

Teljes pénzkidobás! A harmadik használat után már nem tapad a visszazáró fül, a sminket elég nehezen tudja leszedni (főleg a szempillaspirált). Érzékeny bőrre ajánlják ehhez képest a szememet mindig irritálta és könnyeztem tőle. Nem sokszor írok ilyet, de ezt a terméket gyűlöltem. Elhasználtam, de megváltás volt kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Szabina911213

2017. április 25.

Glamour-napokon 2:1-ben akcióban volt, így az 50%-os Nivea kuponnal 2 csomaghoz jutottam hozzá 600 Ft-ért. Az első csomagnak még a fele sem fogyott el, de a visszazáró fül már nem tapad; érzékeny bőrre van, ennek ellenére csípi a szememet, alkalmanként az arcomon piros foltot hagy, irritál. A sminket nem távolítja el teljes mértékben, főleg a spirállal boldogul nehezen. Sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

zengopitypang

2017. április 10.

Nekem annyira nem jött be :( pedig nagyon szeretném szeretni. Elvileg ápolja a szempillákat, de a festéket nem viszi le.. hagy valami ragacsos réteget az arcomon, amit ha nem mosok le, akkor filmrétegben válik el a bőrömtől. Egyáltalán nem bánom, hogy nem hallgattam az eladóra, aki meg akart győzni arról, hogy vegyek rögtön két csomaggal. Ezekből már megjöttem :D es sajnos megint..
az illata miatt adok csak 2 csillagot, mert az nagyon fini

Update: reggelre kipattogtam tőle, szóval elveszem a második csillagot. Nekem pénzkidobás kategória

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

az illata miatt adok csak 2 csillagot, mert az nagyon fini

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.