Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2012. október 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ár: 800 Ft , Eladó: mariska6
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Deák tér
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: VBogi1206
Állapot: 2-3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm.
Eperke17

2019. április 13.

Régóta használom, bevált. Eddig ez volt az egyetlen termék, ami nem irritálta arcbőrömet. Finom illata van, szépen hidratálja a bőröm, nem hagy zsíros érzetet maga után, az egyetlen, ami miatt gondolkodnék a lecserélésén, a rengeteg érdekes összetevő. Viszont új, ismeretlen termékektől hihetetlen erősen bepirosodik, fáj, viszket, ég az arcbőröm, nincs kedvem kísérletezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

narancsdzsem

2019. január 27.

Micellàs lemosó előtt hasznàlom a kombinàlt, vízhiànyos bőrömre. Csökkenti a feszülő érzést, a spiràlt szépen leszedi. Nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

derienart

2018. június 4.

Én évek óta a Bioderma rózsaszín micellás vizét használtam, de most hogy kifogyott, megvettem ezt. Ekcémás a szemhéjam, száraz az arcom és azt gondoltam a tej jobban hidratálja. Állaga, illata nagyon tetszik, már felkenés közben érzem, hogy hidratál. DE. Póbaképp alapos tisztítás után végigmentem az arcomon micellás vattával és egy csomó sminket leszedett még. Pedig cc krém, szemceruza és spirál volt csak rajtam. Most double cleansing-re volt itthon más termékem is....Nem értem.

Aki használta a NIVEA más arctejét tudna másikat javasolni, ami hidratál és le is viszi a sminket? Vagy bármely más márka is jöhet, aminek szebb, szép az INCI-je. Köszi!

UPDATE: micellás víz után második tisztítóként használom és így nagyon szeretem! az arcom vízhiánya nagyon sokat javult!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Ayamee

2018. április 13.

Sajnos a sminket nem hozza le rendesen, viszont pozitívum hogy mintha szebb lenne a bőröm, amióta rendszeresen (reggel és este) használom. Régebben (úgy egy éve) pedig határozottan simábbá tette. Még megvárom, milyen lesz a bőröm, mire elfogy, ha segít, akkor újraveszem, ha nem, akkor nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Lettike77

2017. október 16.

A sminket megfelelően eltávolítja. Az állagát nem annyira szerettem, az illata sem egy arclemosóra emlékeztet. Nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

MedicineDerm

2017. június 19.

Nem rossz arctisztító tej, inkább csak télen használom mert elég zsíros érzetet hagy, nyáron elég a micellás víz. Viszont nem értem, hogy egy érzékeny bőrre tervezett arctejben mi ez a rengeteg irritáló összetevő, parfüm és tartósítószer??? Ezek tudatában biztos hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

manitia

2017. április 27.

Tűrhetően tisztít, de ez elmondható minden arctisztító tejről. Viszont most néztem meg az összetevő listát és teljesen le vagyok döbbenve. Ezt komolyan gondolták? A sensitivbe ennyi szennyet beletenni. A simának szebb az összetevőlistája. Felháborító!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

FanniRebecca

2017. április 24.

Nekem gyakorlatilag semmire sem jó. Nem tisztít rendesen (pedig nem erős sminket használok), zsíros érzetet hagy maga után, és még a szememet is csípi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

zsoxcore

2017. március 6.

Egy ajándékcsomagban volt. Nem használtam el, ám próbálkoztam vele többször is. Ismételten rájöttem, hogy nekem nem válnak be az arctisztító tejek. Egyszerűen nem érzem tisztának tőlük az arcom és macerásabbnak érzem velük az arctisztítást. Ettől eltekintve nem allergizált, kellemes illatú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

tishargitay

2017. január 25.

Nem rossz. Sminklemosóként inkább használnék valami mást mert minimum 5-10 perc mire egy sminket levakarok magamról ezzel. De az mellette szól, hogy kellemes az illata és picit nyugtatja a bőrömet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.