Nivea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikkaa200, Módosítva: 2013. november 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hatékonyan és kíméletesen tisztítja az arcbőrt. Az érzékeny szemkörnyéki területen is használható. Alaposan eltávolítja a sminket és a szenyeződéseket, miközben segít megvédeni a bőr természetes nedvesség egyensúlyát.

BNYEdina

2018. október 15.

Nagyon szeretem hogy sűrű az állaga, alaposan tisztít és hidradtál is. Nem szárít, nem okoz irritációt.
Én tisztítás után mindig átöblítem az arcom langyos vízzel, nekem így nem ragacsos, nem hagy zsíros érzetet. Többször vettem már újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Mackobunda

2018. augusztus 11.

Az arcom se perc alatt beszívja és a vatta is.
Majd kipróbálom más típusú koronggal is.
Egyébként nagyon finom illata van. Csökkentette az arcom vörösségét.
Régen egy rokonnál már kipróbáltam akkor is tetszett így vettem magamnak is.
Lehetne folyékonyabb....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Az arcom se perc alatt beszívja és a vatta is.
Majd kipróbálom más típusú koronggal is.
Egyébként nagyon finom illata van. Csökkentette az arcom vörösségét.
Régen egy rokonnál már kipróbáltam akkor is tetszett így vettem magamnak is.
Lehetne folyékonyabb....

Zsofii88

2018. május 7.

Összességében nem rossz termék , de nekem önmagában elég kevés. Ha nem törlöm le a sminkem elötte micellás vizzel akkor egyedül képtelen leszedni az alapozot. Szoval micellás viz után szoktam átmosni az arcom vele, furcsa hogy nem habzik viszont kellemes érzés arcon ,illetve az illata is finom nekem valamiért a szaunázásra emlékeztet :D
Igazábol semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Igazábol semmi extra.

Nileve

2018. április 14.

Nagyon szerettem egy időben, én hidratálóként használtam (szimplán csak furcsának gondoltam, hogy egy ilyen "sűrűbb", nem áttetsző dolog mossa le a sminkem, így nem arra vettem) már megtisztított arcbőrre, azonnal puha lett tőle mindig az arcom. Az illatáért is odavagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

rebus

2017. december 3.

szuper lemosó, eddig a kedvencem. nem csíp, nem ragad utána a bőröm, könnyen leszedi a tusvonal-szempillaspirál kombót is, ill. tipikus Nivea illata van, amit én imádok. :) az ára is teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

xfxff349

2017. december 2.

Nagyon szuper lemosó! A sminket minden gond nélkül leszedi maradéktalanul. Állagra pont jót, nem túl sűrű és nem is túl híg, nagyon kellemese vele arcot tisztítani. Illata semmi extra nincs szerintem. Extra érzékeny és száraz a bőröm, de egyáltalán nem irritál és nagyon szépen táplálja a bőrt, nincs utána húzódó érzés. Talán mintha egy picit elnehezedne a bőr, mintha eltömítené egy minimálisan a pórusokat, de egyáltalán nem vészes. Abszolút megéri az árát szerintem, ráadásul sokáig ki is tart, mert egyáltalán nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Juuice

2017. május 13.

Az illatát és állagát nagyon szeretem, még hidratál is, viszont nem tud minden sminket leszedni a szememről. Az alapozót szépen lehozza, de a szemsminket nem. Most fogyott el, és nem veszem újra, inkább kipróbálok mást, de amugy nem rossz, aki kevés sminket tesz a szemére, annak tökéletes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Nicol

2017. március 22.

Imádom, mindent lemos. Eddig ez a favorit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Imádom, mindent lemos. Eddig ez a favorit.

anett0422

2017. február 18.

nagyon szuper termék!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

nagyon szuper termék!!!

Molli200

2017. február 16.

Teljesen átlagos sminklemosó, szerintem jól tisztít, az illatát is szeretem. Viszont én használok utána még micellás vizet vagy még egyszer áttörlöm vizes vattával az arcom (mondjuk ezt minden tejes arctisztítónál megcsinálom), mert hagy maga után egy "réteget", amitől úgy érzem, meg kell szabadulnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.