Nivea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esztii912, Módosítva: 2014. február 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Természetes mandula olajjal és Hydra IQ-val gazdagított formulája:

• Intenzív hidratálást biztosít a száraz és érzékeny bőr számára
  • B5 Provitemint tartalmazó formulája támogatja a bőr önregenerációs folyamatát az éjszaka folyamán
  • A mandula olajjal gazdagított formula kifejezetten alkalmas a száraz és érzékeny bőr intenzív ápolására, így gazdagon táplált, ragyogóan puha érzetet nyújt reggelre

Az intenzíven hidratált, regenerált arcbőr gyönyörűen ragyogóvá és puhává válik.

RowenaC

2020. július 30.

Az illata nem zavaró, viszont nekem nagyon lassan szívódik be, ami mondjuk éjszaka nem baj. Alapvetően megfelel, tényleg hidratál és táplál, de nem egy nagy hűha termék. Ár érték arányban szerintem jó, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Diko84

2019. január 8.

Egy akció során jutottam hozzá. Illata kellemes, gyorsan beszívódik, végülis egy tipikus nivea, extra wow hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

ksnkzd

2018. szeptember 1.

Nekem nagyon masszív, sűrű ez a krém. Nehezen tudom eloszlatni, a vékony érzékeny a bőrömön. Az illata níveás, azt szeretem.
Hatását nem érzem sokkal másabbnak, jobbnak más krémeknél. Ráadásul mintha kipattogzanék tőle, de ezt még jobban meg kell figyelnem, hogy biztos ez az oka-e.
Átlagos krémnek mondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Átlagos krémnek mondom.

noriszia

2018. március 29.

Nagyon száraz a bőröm és ezt szoktam éjszakai krémnek használni, ár érték arányban megfelelő. Még így is hámlik egy picit a bőröm, így heti 1x olajat használok éjszakai krémnek. Ezt viszont még smink alá is szoktam használni, ha esetleg alapozót is kenek fel, így nem szárad szét a bőröm az alapozótól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

greta600

2018. február 9.

Az én száraz bőröm imádja a téli időszakban. Valóban keveset kell belőle felvinni, mert nagyon zsíros, reggelre viszont nagyon puha lesz tőle a bőröm. Ha véletlen nincs nálam lefekvés előtt, nagyon hiányzik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

sztike

2018. január 9.

Na ezzel jól megszívtam. Kombinált bőröm van, de marhára untam már, hogy a vegyes bőrre való termékek után megállás nélkül hámlik az orrom, ezért elkezdtem száraz bőrre való krémeket venni. Nem is volt velük semmi bajom, eddig a krémig. Mintha margarint kennék magamra: nem szívódik be, fénylik, ragad, zsíros, szörnyű! Olyan vagyok tőle, mint egy szöszleszedő henger, reggelre minden kis pihe a párnámról az arcomon köt ki. A hidratálása meg nem egy nagy cucc, mert ugyanúgy hámlok, mint előtte. Visszatértem a L'oeralhoz, bármennyire is szidják, nekem eddig csak az vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

noxibaba

2017. április 9.

50%-os kuponnal vettem, így megéri. Állagra, illatra ugyan az, mint ami a fémtégelybe van. Nem zsírosítja jobban a bőröm. Szerencsére még ráncaim nincsenek, de ideje volt elkezdeni éjszakai krémet használni. Tetszik az illata, és hogy kevés is elég belőle. Pihe-puha lesz reggelre a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

belila

2017. március 19.

Sajnos, nagyon olajos, én kipattogtam tőle. De az illata menti a termék becsületét, így nem egy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Macska27

2017. március 12.

Nagyon gazdag, testes krém. Reggelre szép bőrképet ad és puha lesz tőle az arcom. Nem szívódik be teljesen, így hagy egy réteget a bőrömön. A T-zónám a krémtől reggelre még zsírosabb lesz. Igaz, nem kombinált bőrre ajánlják ezt a kencét. A vízhiányos, száraz részeken javított, de nem szüntette meg. Még keresem a számomra megfelelőt. Összességében nem rossz arckrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

szanka0249

2017. január 4.

Az én bőröm annyira száraz, hogy ha sima vízzel meglögybölöm már érzem, hogy húzódik. Évek óta küszködök ezzel a problémával, szóval elhatároztam, hogy veszek egy normális krémet. Erre a Niveára esett a választásom, úgyhogy tegnap meg is vettem és felkentem.
Néhány nap múlva írok még, hogy mit tapasztalok, de első használatra tényleg zsíros utóérzetet hagy felkenés után néhány órával is, viszont másnap reggelre tökéletesen beszívódik. Remélem ez lesz a csodaszerem :D

FRISS:
arra jöttem rá, hogy ha kevesebbet használok belőle, nem lesz zsíros hatású (és mivel amúgy is jól kenhető, tényleg elég belőle kevesebb)
alig 1 hete használom, de a bőröm rugalmasabb és jobb, mint újkorában! az orrom sem hámlik!
megtaláltam a tökéletes krémet - egyelőre.. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

FRISS:
megtaláltam a tökéletes krémet - egyelőre.. :D

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0