Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Sophia, az összetevőket feltöltötte: Csajszi23, Módosítva: 2016. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, gyorsan felszívódó összetételének köszönhetően megőrzi a normál és vegyes bőr természetes nedvesség-egyensúlyát.A lótuszkivonatot és vitaminokat tartalmazó krém intenzíven hidratálja a bőrt melynek hosszantartó frissességet kölcsönöz.

CsinCsilla

2020. április 14.

Sokféle Nivea arckrémet kipróbáltam, és mindig ezekhez térek vissza, mert szereti a bőröm. Most egy Bebe barackos arckrémet használok, de már a végén járok, így ma nem volt kedvem azt használni, kibontottam ezt, és szinte azonnal beszívta a bőröm, és az alapozó is szebben mutatott az arcomon, mint a Bebe használata mellett. Néha szeretek kipróbálni új krémeket, de a Nivea arckrémjei váltak be a legjobban, nekem csillagos 5ös mind :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

dottih

2020. február 5.

éget, csíp. (bár a nívea termékek többségének ez a hatása) nagyon zsíros, nem szívódik be. ki kellett dobnom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

lindsey26

2020. január 3.

Nos,látom nagyon sok a pozitív vélemény, de engem nagyon elszomorított..szinte elhasználtam a tubust már,de nem fogom újra vásárolni,mivel időnként nagyon kiszárad a bőröm,és olyankor,amikor elvárnám,hogy ténylegesen hidratáljon,nagyon égető hatást fejt ki, nagyon száraz bőrön csak még rosszabbat csinál. De amikor épp nincs komolyabb probléma nem érzem ezt,dehát nem épp akkor kellene leginkább hatnia? ..meg ha ennyire hajlamos kiszáradni a bőröm tőle,úgy hogy napi szinten használom,én nem hinném túl hasznos lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

barbarabalog

2019. november 29.

Szuper krém ebben az árkategóriában. Hidratál, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Szuper krém ebben az árkategóriában. Hidratál, puha lesz tőle a bőröm.

szzsuzsa0822

2019. november 29.

Nekem nagyon bevált , száraz/ normál, max kombinált bőrre jó.
Nagyon jól hidratál. "Tipikus Nivea illata " pedig egy plusz, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Nekem nagyon bevált , száraz/ normál, max kombinált bőrre jó.
Nagyon jól hidratál. "Tipikus Nivea illata " pedig egy plusz, nagyon szeretem!

dorottyatth

2019. október 26.

Illata kellemes, viszont számomra túl nehéz és zsírosítja a bőrt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Illata kellemes, viszont számomra túl nehéz és zsírosítja a bőrt. :(

katdly

2019. augusztus 11.

Kombinált bőröm van, korábban az orromom, és az akörüli régióban folyamatosan hámlott a bőr, amit az alapozó még inkább kiemelt, de emellett zsírosodtam is... Mióta ezt a krémet használom (+niacinamidot és cinket), ez a probléma teljesen megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

andii05

2019. április 15.

5 éve termékmintákat kaptam belőle, és annyira bevált, hogy azóta ezt használom az éjszakai párjával együtt. Az én bőrömet egyáltalán nem zsírosítja. Puha lesz tőle az arcom, és imádom az illatát is. Nagyon sokáig elég az 50ml, kb félévente kell újat vennem. Az ára is szuper, Rossmannban 1400-ért kapható, de glamour napoknak köszönhetően 840ft-ért sikerült most beszereznem. :) Próbáltam közben Garnier és Vichy éjszakai és nappali krémeket is, mivel a kozmetikusok szerint évszakonként érdemes változtatni a krémeinken, de egyik sem jött be...mindtől zsíros lett a bőröm és egész nap olyan érzésem volt, mintha egy plusz réteg lenne az arcomon. Emiatt én télen-nyáron, tavasszal és ősszel is csak ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

zsucci93

2019. február 10.

Nekem ez a tökéletes hidratáló. Sokat próbáltam már, sajnos egy másik Nivea volt a kedvencem, de a zöld teára értekeny lett a bőröm. Ez azonban szuper utódja lett. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Aphrozin

2018. december 5.

Az éjszakai krémjével együtt vettem meg, az a bajom velük, hogy iszonyatosan zsírosítanak, és valahogy ez a nagyiszag nem jön be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.