Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Sophia, az összetevőket feltöltötte: Csajszi23, Módosítva: 2016. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, gyorsan felszívódó összetételének köszönhetően megőrzi a normál és vegyes bőr természetes nedvesség-egyensúlyát.A lótuszkivonatot és vitaminokat tartalmazó krém intenzíven hidratálja a bőrt melynek hosszantartó frissességet kölcsönöz.

Sophieb

2017. március 1.

Smink alá használom minden reggel. Nem csodaszer, de teszi a dolgát és nem lesz zsíros a bőröm tőle. Hamar beszivodik, és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

janes933

2017. február 18.

Kombinàlt aknés bőröm van de legtöbbször néhol hámlik és kisebesedik anélkül hogy hozzá nyulnék. Nagyon sokáig gondolkoztam ezen a krémen de kellemes meglepetés volt számomra. A kiszáradt vagy a seb gyógyulás utáni területeket nagyon szuperul hidratalja . A bőröm issza mint a vizet kb . Plusz smink alá is szuperul helytállt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

mLK235

2017. február 18.

Ez a krém inkább elvonja a vizet a bőrből a nap folyamán, ráadásul belenyúlós és drága is!

Ez a krém: -UNGUENTUM STEARINI GYÓGYSZERTÁRI ALAPKRÉM nekem bevált, vényre olcsóbb ill.nagyobb mennyiséghez juthatunk, amúgy 50g 83Ft

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Felari

2017. február 2.

kombinált, aknés bőröm van és teljesen meg vagyok vele elégedve. Már a másodikat szereztem be. Nehéz hidratálót találnom, mert mindent nagyon nehéznek, zsírosnak érzek a bőrömön, de ez nagyon hamar beszívódik és nem érzem utána még órákig, hogy nem rég bekentem az arcom. Lecseréltem az eddigi mindennel összevissza kenem az arcomat rutinom arra, hogy csak alaposan tisztítok és hidratálok (ezzel). Bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Mariliisa

2017. január 27.

Az én bőrömnek még nyáron is iszonyatosan kevés volt, pedig ebben az időszakban kifejezetten a normál-vegyes bőrre való krémek szoktak jók lenni nekem. A homlokom és az orrom nagyon hamar zsíros lett, amikor ezt használtam. A bőröm állapotán szerencsére nem rontott, de nem is javított, nem hidratált eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Miaaa29

2017. január 21.

Amikor megvettem még nem érdekelt annyira az összetevő lista, azóta ez változott és közben rájöttem mitől pirosodik az arcom.
Legközelebb okosabb leszek.
Érzékeny bőrűek vigyázzanak vele.
A krém maga, ettől eltekintve sem túl nagy szám, hamar beszívódik, de nem érzem, hogy adott volna bármi pluszt, nem lett sem szebb, sem jobb, sem hidratáltabb tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

Legközelebb okosabb leszek.
Érzékeny bőrűek vigyázzanak vele.

tunderelefant

2017. január 20.

Télre vettem alapozó alá, nem bántam meg! Az arcom egyáltalán nem száraz idén, nagyon puhává varázsolt. Zsíros érzés nincs utána a bőrömön, nem hagy maga után plusz réteget, egyszerűen csak puha és ápolt lesz utána a bőr. Nem okoz pattanásokat sem és nagyon gyorsan beszívódik. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

mscintia

2017. január 14.

Kombinált típusú bőröm van, ezért is akadt meg rajta a szemem itt, Krémmánián. Meg is kértem a páromat, hogy menjen el a legközelebbi drogériába, mivel az utóbbi időben nagyon megcsömörli a bőröm ezt a hideg időt és nagyon kipirosodik. Amikor először kipróbáltam minden rendben volt, legfeljebb annyit vettem észre, hogy picit viszket tőle az arcom, de hát nem tulajdonítottam neki semmi rosszat, szóval tovább-tovább kenegettem. Egy hét után azonban egy hatalmas pattanásszerű kiütés jelent meg a számnál, ami fájt, húzódott és viszketett! Már nem tudtam mire gondolni és jó hipochonder módjára mindenre gondoltam csak a krémre nem. Folytattam. Másnap el kezdett terjedni ez a piros kiütés és vállalhatatlan volt, nem mertem már utcára se menni. Furának gondoltam, hiszen sosem volt bőrproblémám, egy-két pattanásom is alig, a piros betűs napokon. Aztán megjelent a kitüés a kistestvére is, rögtön a másik fölött. S végre eljutottam addig a pontig, hogy megnéztem az összetevőit. Alkohol. "Szuper!". Lehet, hogy jó termék, azonban nekem egyáltalán nem vált be, sőt...Rémálmokkal teli napokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

greta600

2017. január 11.

Gyorsan beszívódik, jól hidratál, ár-érték arányban szuper. :) Már a 3. tégelyt használom, de még biztos újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

dabole

2017. január 5.

Nagyon kevés is elég belőle, hamar beszívódik, nem marad utána zsíros érzet a bőrömön, pedig arckrémekkel nekem mindig ez volt a problémám. Évek óta kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.