Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Sophia, az összetevőket feltöltötte: Csajszi23, Módosítva: 2016. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, gyorsan felszívódó összetételének köszönhetően megőrzi a normál és vegyes bőr természetes nedvesség-egyensúlyát.A lótuszkivonatot és vitaminokat tartalmazó krém intenzíven hidratálja a bőrt melynek hosszantartó frissességet kölcsönöz.

Klaudiesque

2017. január 4.

Szuper krém, nagyon puha lesz tőle a bőr, abszolút nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Szuper krém, nagyon puha lesz tőle a bőr, abszolút nem zsírosít.

Leoni

2017. január 3.

Messze nem minden krémet fogad el az arcom, ezt igen, annak ellenére, hogy az összetevői között található néhány "allergizáló vagy bőrgyulladást okozó" is. Arctisztítás után használom, nem alapozás előtti hidratáló krémnek. Mikor nem sminkelek, csak hagyom "pihenni" az arcomat, akkor táplál és kényeztet és valóban hamar felszívódik. Kevés is elegendő belőle, így sokáig tart. Az éjszakai párjával együtt jó és gazdaságos választásnak bizonyult.

2017.01.03.:
A fentebb és korábban megfogalmazottakra:

A niveától sem ez a nappali arckrém sem az éjszakai párja nem okoztak csalódást, nem adtak okot a cserére, de mégis váltottam, mert amennyire lehet, szeretném likvidálni az illatanyag és egyéb kockázati faktorokat az összetevőknél, ezért esett a választásom nappali hidratálóként (ami egyben remek sminkalap is! - így 2in1 megoldás) a BALEA MED ULTRA SENSITIVE NAPPALI ARCKRÉMRE (megújult recepttel) és esti hidratálónak az ALVERDE MED GYÓGYVIZES ARCKRÉM IRRITÁLT BŐRRE, ugyanis használatukkor az eredmény önmagáért beszél.

Azok figyelmébe ajánlom, akik szintén kerülik a "kémiát" és gazdaságosabb verziót keresnek az arcbőr nappali/esti hidratálására.
Valamint a szépségápoláshoz tartozó örök aranyszabály: sok folyadékbevitel!: bubimentes ásványvíz (nem a dehidratáló kávé, kóla.... :-)) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

2017.01.03.:
A fentebb és korábban megfogalmazottakra:

Helene

2017. január 2.

Jó kis hidratáló krém. Pár évig használtam. De aztán egy idő után megszokta a bőröm és csak egyre jobban kiszáradt, már nem hidratált eléggé, így le kellett cserélnem, másra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Beatrice111

2017. január 1.

kellemes illatú, nem túl drága, és valóban hidratál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 1.

kellemes illatú, nem túl drága, és valóban hidratál

szofibab09

2016. december 18.

Könnyen felvihető, gyorsan felszívodó krém. Mindennapi használatra is javaslom, hiszen igy érhető el tökéletes hidratáltság.
Az ára viszonylag megfizethető, és könnyű beszerezni. Kombinált típusú arcbőrrel rendelkezőknek kiemelten ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

mamuzicsvivi

2016. november 20.

Nagyon szeretem! Bár nekem vannak olyan időszakok, amikor túl sok, ilyenkor éjszakai arckrémként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Emmus11

2016. november 10.

Imádom ezt a krémet!Széppé varézsolja az arcomat.Néha csak maga a krém is elég,nem szoktam utána még alapozni sem,annyira üde lesz az arcom tőle:)Ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Zutyulo

2016. november 8.

Ár-érték aránya szerintem nagyon jó. Puha, selymes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Ár-érték aránya szerintem nagyon jó. Puha, selymes lesz tőle a bőröm.

FincsiFancsi

2016. november 4.

Körülbelül 2 éve használom ezt a krémet, már jó pár tégelyt elhasználtam. Reggelente sminkelés előtt szoktam használni, jól hidratál, kellemes az illata is. Ha nagyon száraz a bőröm estére is bekenem vele az arcom és minden szipi-szupi.
Azért nem adok 5 csillagot, mert az utóbbi időben azt vettem észre, hogy ha 2-3 napig használom, kijönnek kis ragyák az arccsontom környékén. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

KisPicúr

2016. október 31.

Szuper krém ebben az árkategóriában. Hidratál, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Szuper krém ebben az árkategóriában. Hidratál, puha lesz tőle a bőröm.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.