Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Sophia, az összetevőket feltöltötte: Csajszi23, Módosítva: 2016. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Könnyű, gyorsan felszívódó összetételének köszönhetően megőrzi a normál és vegyes bőr természetes nedvesség-egyensúlyát.A lótuszkivonatot és vitaminokat tartalmazó krém intenzíven hidratálja a bőrt melynek hosszantartó frissességet kölcsönöz.

barva.lilla

2016. június 26.

Tetszik az állaga, az illata és könnyen lehet a használata után alapozni. Egyetlen hátránya van számomra, hogy utána zsíros nagyon a bőröm...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

perlita14

2016. június 21.

Szerettem volna egy hidratáló krémet az arcomra, mert az előtt sosem használtam, de voltak helyek, amik csúnyán hámlottak a szárazságtól (persze máshol meg csillogok, szuper..). Itt nézegettem a véleményeket és emellett döntöttem a pozitív visszajelzések miatt. Én, aki utálja a cuppogó, ragadós bőrt (teljesen anti-krémes voltam) még nekem is teljesen megfelel ez a krém. Megvettem a nappalit és este használom, de szerintem nem baj, az éjszakai már túl gazdag lenne nekem. Csak este, fürdés után viszem fel és szépen eltűntek azok a csúnya, száraz részek. Üdítő élmény felkenni, csak úgy issza a bőröm. Reggelre viszont újra csillogok a szokott helyeken, de úgyis arcmosással kezdem a napom. Így napi egy krémezéssel is elégedett vagyok. Hidratál, frissít, kellemes az illata és gyorsan szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

dandy

2016. június 7.

Az éjszakai párját használtam, gondoltam teszek ezzel is egy próbát. Nagyon finom illatú, könnyű kis krém, ami gyorsan felszívódik, nincs zsíros, ragacsos érzés utána, még egy picit talán matt is lesz a bőröm ideig-óráig. Semmi extra, csupán hidratál amennyire kell. Normál és zsíros bőrre megfelel, száraz bőrre már kevés lehet. Viszont rengeteg alkohol van benne sajnos, ez az illatán is érzik rendesen. Pattanásokat, mitesszereket nálam nem okozott. Pont annyit tud, mint amit ígér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

csikosmatyas

2016. június 4.

Nyáron nagyon hasznos kis holmi. Nem izzadok be tőle és sokáig friss érzés az arcomnak.
(A helyesírási hibák a feltöltött szövegben nagyon zavaróak!!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 4.

(A helyesírási hibák a feltöltött szövegben nagyon zavaróak!!)

lovaszberni

2016. május 27.

Hozza az elvárt minőséget. Könnyen szívódik. Illata is finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 27.

Hozza az elvárt minőséget. Könnyen szívódik. Illata is finom.

shimmerlove

2016. május 25.

Olyan nesze semmi, fogd meg jól kence. Mivel szárazabb bőröm van, rendesen beszívja, de hidratáló hatását nem nagyon érzem. Biztosan a sok alkohol miatt, az összetevői csapnivalóak. Pattanást, irritációt nem okozott. De semmi extra. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

biribooo

2016. május 23.

Tipikus Niveás illata van, ami nálam tök ok. A hidratálásával nincs problémám. Rendszeres használat mellett viszont zsírosította a bőröm,kiütések lettek tőle az arcomon és a szemkörnyékemet is csípni kezdte. Amint abbahagytam a használatát javult a helyzet, szerencsére. Most testápolónak használom, így inkább megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

filmszalag7

2016. május 14.

Kissé zsíros érzete van, mindig alapozó alá használtam, úgy bevált. Ár-érték arányban a célnak megfelelő, de semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

FanniRebecca

2016. május 5.

Nekem nem vált be...
Nem szívódik be és zsíros hatású tőle a bőröm... Pattanások is jelentek meg az arcomon miatta. Felejtős nekem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Nekem nem vált be...

ZM1990

2016. május 1.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de csalódnom kellett. Gyorsan beszívta a bőröm, aztán ugyanolyan száraznak éreztem, mint krémezés előtt. Az illata tetszett és az állaga, ezért kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Cyclomethicone, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.