Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2014. április 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Mattítja bőrt.

Dallie

2017. június 8.

Kb. 1 hónapja használom minden reggel és nekem bevált. Nem szárit és nem is zsirosit. Felfrissülök tőle, és az illatát is kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

szeende

2017. március 15.

Nem igazán hidratál, a vegyes boromet nagyon kiszaritotta. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Nem igazán hidratál, a vegyes boromet nagyon kiszaritotta. Soha többet.

Lina14

2015. június 25.

minden reggel használom sminkelés előtt. nem kell neki sok idő, hogy beszívódjon, simává varázsolja az arcot, remek alapot képez sminknek.elég hidratálást biztosít egész napra, kicsit talán sokat is a zsírosabb bőrnek, én 4 óra után kifényesedek tőle. egyébként nagyon kevés kell belőle, szépen terül. összesítve 4*
az utóbbi időben egyáltalán nem használtam, valahogy eltömítette a pórusaim, ezért félreraktam... kb 4 hónapja. ma találtam a polcon, vastag porréteg fedte, én pedig pislogtam, mint hal a szatyorban, hogy jééé, nekem ilyen is van?! asszem, ez sokat elárul a viszonyunkról. 1 hónapig boldog voltam vele, aztán elmúlt a szerelem, és dobtam... majd talán mással....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 25.

Anittta

2015. április 27.

Az én normál bőrömnek tökéletes, minden nap használom sminkelés előtt. Könnyen beszívódik és felfrissíti az arcot, szerintem az illata is nagyon finom. Mattító hatásából nem sokat érzékelek, de az én bőrömnek erre annyira nincs is szüksége. Zsíros bőrre szerintem annyira nem okés, normálra szupi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 27.

Krisz78

2015. február 4.

Nemhogy nem mattít, de olyan zsírossá tett a bőröm, hogy átavanzsált kézkrémmé.
Annak egész jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

Nemhogy nem mattít, de olyan zsírossá tett a bőröm, hogy átavanzsált kézkrémmé.
Annak egész jó :)

P0CAH0NTAS

2014. február 3.

A Nivea termékekkel mindigis elégedett voltam, de ez a krém nagy csalódás volt nekem. Mattító hatását különösebben nem tapasztaltam, nem hidratált, száraz részek maradtak a bőrömön. lehet az is hozzásegít, hogy tél van, és talán ez most nem elég a bőrömnek. Az arcom nem lett puha, hanem száraz. Lehet annak bejönne, akinek zsíros az arca, de nekem a kombinált bőrre nagyon nem. Az illata sem túl jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

k.boglarka

2013. október 6.

Használom egy ideje, elégedett vagyok vele nem szárítja a bőröm, nem jön ki tőle pattanás, mattító hatásáról nem tudok nyilatkozni púdert használok nappalra:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

bambi023

2013. július 23.

3 hete hasznalom. A balea young mattitosrol tertem at ra mert attol reggelente kipirosodott mar az arcom pedig evek ota hasznaltam. Ez a krem meglepoen jo. Nem irrital nem lettem ragyas. Igaz nem mattit le ugy mint a masik de nem is zsirosit. Negativum az ara es a szamomra tul alkoholos illata.

Update: azóta is használom, nagyon kevés kell belőle(mondjuk nyáron sokszor lecsalom a krémezést:/) még mindig sok van benne, az illatával még mindig nem barátkoztam meg, de azóta se jött ki semmilyen pattanásom miteszerem se lett több és szépen mattít is. megadom az 5csillagot!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Nefertiti

2013. június 12.

Telen, a kek kupakos nivea arckremet hasznaltam, de a meleg bealtaval tul nehez volt, igy nagyon kedvezmenyes aron jutottam hozza, gondoltam meger egy probat!
Erdekes h pattanasos az arcom, de helyenkent nagyon szaraz, igy szukseges a hidratalas!
En imadom az eredeti nivea illatot, igy kicsit csalodott voltam mikor kibontottam, mert ennek nem olyan az illata :( nem rossz, de nem a tipikus nivea illat.
Nyarara tokeletes lesz, mar egy hete hasznalom, minden reggel, eddig nem okozott problemat. Matitasrol annyit h en minden reggel puderezem az arcom (alapozo helyett) igy nem tapasztaltam h meddig mattit (ha mattit).
Meg vagyok vele elegedve ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Meg vagyok vele elegedve ;)

mGréti88

2013. április 25.

Nálunk Vas megyében már lehet kapni a sárvári Tesco-ban, 1790ft volt. És őszintén.... még sose láttam ezt a fajtát, lehet, hogy új, majd jövök fel updatelni, ha lett valami érdekesség vagy csalódás, végülis el ne felejtsük, hogy a nivea zsírosságban híres, de talán nem olyan vészes! :)

Update: Na ilyet se veszek többet, olyan száraz lett a bőröm, ja és még zsírosabb a bőröm, mint volt!! Ég veled Nivea, többet nem kérek belőled!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.