Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz és érzékeny bőrre mandulaolajjal és Hydra IQ-val. Alaposan tisztítja és hidratálja a bőrt. Gyengéd formulája megnyugtatja a bőrt.

titkoskuss

2018. március 18.

Bár nincs különösebben érzékeny bőröm, megvettem. És nagyon jó döntés volt, nagyon szeretem, krémes állag, hihetetlen jó illat, en az alapozót/ bb krémet ezzek szoktam lemosni zuhany alatt, és szerintem teljesen jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

natosimon

2017. január 28.

Nekem nagyon bevált ez az arctisztító.Mivel nem szeretem a nagyon erős arcradírokat ezért nagyon örülök,hogy rátaláltam erre.Kellemes illata van és az állaga is jó.A bőröm is nagyon sima lesz a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

nusmanna

2016. október 5.

Tetszik, hogy ilyen csajszis és a kis rózsaszin bogyók benne.Krémes állaga van és nem habzik. Tényleg érzékeny bőrre lett kitalálva mert semmit sem szárít de nem is nagyon tisztít, sőt, így nálam nem kap max pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 5.

Gabica55

2016. szeptember 18.

Eddig nem nagyon találtam se a Rossman-ban Dm-ben sem . Megújult vagy esetleg kivonták a forgalomból? :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Michelle

2016. július 24.

Akkor kezdtem használni, amikor a Balea micellás vizével kínlódtam, ez mentett meg. A Balea-cucc kikerült a készletemből, ez visszatérőként maradt. Nekem tetszik az illata és a csomagolása is, de a lényeg, hogy szépen, alaposan tisztít, ugyanakkor kíméletes, nem szárít; kellemesen puha, friss, nem húzódó bőrt hagy maga után. Smink lemosására nem használom, a sminklemosó után visszamaradó szennyeződést és a sminklemosó maradványait távolítom el vele. Lágyan, kicsit olajosan tisztít, de vízzel teljesen le tudom öblíteni, nem marad ragacsos réteg a bőrömön. Nem rajongok a habzó arctisztítókért, ez a krémes, nem habzó formula nekem jobban bejön. Szeretem, többször újravettem, most is ez van itthon. Jó az ára is, és eddig különösebb keresgélés nélkül mindig be tudtam szerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 24.

hdora87

2016. július 10.

Egyszerűen imádom. :)
Csodás az illata, nagyon jól tisztítja az arcom,és utána puha is lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Egyszerűen imádom. :)
Csodás az illata, nagyon jól tisztítja az arcom,és utána puha is lesz a bőröm.

felicity94

2016. március 9.

Már régóta kerestem valami krémes állagú arclemosót, ami nem szárítja tovább az amúgy is nagyon száraz bőrömet. Ez a termék tökéletes úgy ahogy van :) Először nagyon furcsa volt, hogy egyáltalán nem habzik, kellett egy kis idő mire megszoktam. Az illata nekem nagyon tetszik, tipikus visszafogott, friss, tiszta niveás illat. Megfelelően tisztít, közben mégis táplálja az arcbőrömet. Látom többen írtátok, hogy a sminket nem viszi le. Nos szerintem ennek a krémnek nem ez a fő funkciója. Én legalábbis az erősebb szemsminkemet mindig külön lemosom sminklemosóval, mielőtt ezzel megmosom az arcom. (Az alapozót viszont már simán leviszi :) Kb fél éve használom már napi 2x, ezért elmondhatom, hogy nekem nagyon bevált, tuti hogy nem cserélem le. Remélem sokáig kapható lesz még :) száraz bőrűeknek nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

illesbb

2016. március 8.

Igaz, nem igazán száraz a bőröm, de mégis kipróbáltam. Sminklemosás után használom, szóval azt nem tudom, hogy mennyire szedi le, de amúgy jól és kíméletesen tisztít. Jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Olív

2015. december 26.

Még szerencse, hogy féláron vásároltam meg. Az állaga borzasztó, az illata sem a legjobb. De amit művel/vagyis nem művel a bőrömmel, az kritikán aluli: egyáltalán nem tisztítja le a bőrt, a szem festéket sem mossa le. Ráadásul ezt a lemosót is alig lehet lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

aranypáva

2015. december 21.

Lehozza a sminket, nem csípi a szemem. Hidratál, tisztít, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Lehozza a sminket, nem csípi a szemem. Hidratál, tisztít, jó kis termék.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Lactose
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.