Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2012. november 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mohamama

2019. július 7.

Az ára baráti, de kicsit nehéz krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

Az ára baráti, de kicsit nehéz krém.

Dicci

2019. március 4.

Alapvetően nem rossz krém, csak több fórumon (főleg utazós)olvastam, hogy a nivea termékekben ólom van, azóta meg nem tudok szabadulni a gondolattól igy lecseréltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Ginatural

2018. július 5.

Egy tégellyel már elhasználtam, én csak az ára miatt vettem meg, és végülis az árához képest szépen hidratál. Nekem semmi extra pozitív élményt nem okozott csak tette a dolgát egy hidratálóhoz méltón. Újravennem-e... ? Talán, de addig is keresem még az éjszakai arcápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

jollygardener

2018. június 5.

Isotretinoin mellett és után használtam. Valamennyire hidratált, de nem szívódott be rendesen, reggelente is ott volt egy vastag zsíros réteg a bőrömön. A Cosrx mézes hidratálójára cseréltem, nálam sokkal jobban működik, kicsit olcsóbb is, és az összetevői is szebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Írisz

2018. április 25.

Az Én zsíros bőrömnek kicsit nehéz, de jól táplál,hidratál.Nekem nem okozott semmi problémát,sőt,kicsit kevesebb a pattanásom is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

KEmese1991

2018. március 19.

Végre valami használt a foltokban kiszáradt bőrömön, igaz reggelre ahol nincs kiszáradva kicsit zsíros lesz a bőröm de lemosom és csodát tett az arcommal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Dashley

2018. február 19.

Nos ebből is elég sok tégelyt elhasználtam már. Tulajdonképpen ez volt az első éjszakai arckrém, amit próbáltam és azt kell mondjam nem is csalódtam benne. A bőröm egyszerűen imádja (reggelre teljesen felszívja szinte az egészet). Az illata is kellemes. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

dorottyagera

2017. november 15.

Nagyon jól hidratál , reggelre teljesen felfrissül tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Nagyon jól hidratál , reggelre teljesen felfrissül tőle az arcom.

erikaasszony

2017. november 1.

Így 31 évesen már igényli a bőröm, korábban túl sok volt, még télen is. Most ősztől tavaszig kétnaponta használom, ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

virgin86

2017. október 18.

Az illatát szeretem, mint minden Nívea terméknek, most újra előkerült hogy vége a nyárnak. Télen száraz a bőröm, olyankor nagyon jó szolgálatot tesz, teljesen rendben tartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.