Nivea

Ár:   550 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. március 14.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló formulája méz és természetes mandulaolaj tartalmának köszönhetően nyugtatja és kényezteti a száraz és fáradt bőrt. A Hydra IQ technológia révén segít megfelelő nedvességgel ellátni a bőrt. A kényeztetés és tápláls eredményeként segít puhává és lággyá varázsolni a bőrt.

Kiszerelés: 2x 7,5 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

spavanilly

2015. november 13.

Nagyon zsíros- krémes maszk, de a bőröm szerette. Hátránya, hogy nehezen tudtam eltávolítani. A kiszerelése buta, mert egy adag nekem több, szóval 3 részre elég, és felbontva nem tartom higiénikusnak tárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

sargaeper

2013. november 14.

Nagyon szépen helyrehozta a bőrömet, állandó lakó lesz itthon :) Nekem is kombinált bőröm van de ilyenkor eléggé hajlamos a kiszáradásra, ő rendbe hozta és nem zsírosított, nem lettek új pattanásaim, pedig velük is harcot folytattam az elmúlt hónapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

ddia5

2013. április 13.

Nemrég próbáltam ki először. Kombinált bőröm van, a hideg és a szél nagyon kiszárította. Addig nem használtam arcpakolást, de úgy gondoltam, jót tenne a bőrömnek. Télen hetente használtam ezt a terméket, nem bántam meg. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

miomio

2013. március 11.

Felbontva a csomagolást azzal kellett szembesülnöm , hogy egy jó zsíros testápolót csomagoltak arcmaszknak álcázva. Úgy szólt a használati utasítás, hogy bőséges mennyiséget vigyünk fel az arcra, majd 10-15 perc után töröljük le a maradékot. Zuhanyozás után kipróbálva a bőröm hipp hopp beszívta a a rá felkent krémet.Nedves vattapamaccsal a maradékot nekem nehéz volt eltávolítani az arcomról, viszont hidratált arcocska lett a végeredmény. Én a részemről nem tapasztaltam semmilyen kipirosodást vagy allergiás reakcióra utaló jelet. Az egyik fele úgy saccolom, hogy 4 pakolásra lesz elegendő. Olyan 400 forintnyi összegért 8 adag pakolás számomra ár értékben megfelelő, főleg hogy akciósan jutottam hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Glucoside, Honey

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.