Nivea

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2016. június 17.

Kategória:   Fényvédők

Rendkívül erős védelmet nyújt az UVA/UVB sugarak káros hatásai ellen, és minden bőrtípusú baba esetében már 3 hónapos kortól nyugodtan alkalmazható: Baby Napvédő Krém FF 50+.

• Kifejezetten az érzékeny bababőrre való, speciálisan bőrbarát összetevőket tartalmaz
  • Formulája ásványi UV-szűrőket is tartalmaz
  • Különlegesen vízálló termék
  • Bőrbarát összetétele klinikailag és bőrgyógyászatilag egyaránt tesztelt

Fehereszti

2020. július 22.

Nagyon nagyon szeretem! Mivel én most tele vagyok anyajeggyel (volt közte melanoma gyanús is sajnos) gyerekkori leégések miatt, rettentően vigyázok a kislányom bőrére. Alap, hogy 50 faktor mindenére, amint kimegyünk. Nagyon fehér bőre van, szőke kék szemű. Eleinte a La Roche Posay baby 50 faktorosat használtuk, szerettem de hamar elfogyott és ahhoz képest elég drága. Aztán vettem egy olcsó DM saját márkásat, na az szörnyű volt, hiába az 50 faktor rajta szinte kezdett égni a bőre. Aztán az kuka lett, megvettem ezt. A tökéletes balansz ár érték arányban számomra, szépen elkenhető, nem ég a babám, könnyű használni, igaz nem olyan hú de olcsó de ennyit bőven megér nekem a lányom bőrének egészsége. Csak ezt fogom már használni, lehet hogy egyébként magamra is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

lenochka

2020. május 13.

Kellemes az illata, szépen elkenhető a bőrön, és garantáltan nincs leégés. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

EBoglarka

2018. szeptember 11.

Szemkörnyékre használtam főleg, de néha teljes arcra is a nyáron smink alá, mert az 50faktoros hidratáló krémem alkoholt tartalmaz. Jól bevált. Elég sűrű, de nem okoz nehézséget az eldolgozása. Nem lesz fehér a bőr tőle és jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

bernadettu

2018. július 23.

Magamnak vettem mert a szokásos naptejem pattanást okozott az arcomon. Jól véd bár kicsit nehéz eldolgozni a bőrön, de ha sikerül akkor nem hagy fehér réteget maga után. Arcra nekem teljesen megfelel, nem égtem le vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

kalmaniki

2017. június 23.

Nagyon szuper ez a naptej. A kisfiamra használom és hatékonyan védi a bőrét a leégéstől, pedig elég sokat játszik az udvaron. Könnyen eldolgozható krém, nem hagy fehér réteget, gyorsan beszívódik, aranyos a csomagolása. Mi elégedettek vagyunk vele, az ára se vészes és cuki ez a macis csomagolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

mano

2016. július 10.

Kiválóan véd a nap ellen, a mediterrán napsütést is bírta, pedig csak reggel kentem be vele az arcom. Pattanásokat sem okozott, gyorsan beszívódik és nem hagy fehér réteget maga után. Babán még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).