Nivea

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2020. április 17.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Intenzív hidratálást biztosító bőrápoló, megbízható és bőrtápláló E-vitaminnal, amely ápolja a normál és a száraz bőrt egyaránt. Használata hosszantartó hidratáltságot és selymes tapintású ragyogó és egységesebb tónusú bőrt eredményez akár 5 nap után. Egy csepp önbarnítót tartalmazó formulájának köszönhetően nem csak intenzíven hidratál, de finoman barnítja is a bőrt.

Ár: 1600 , Eladó: szzh01
Állapot: 2x próbált, 95%-ig tele, Helyszín: Budapest XIV. vagy Posta vagy Foxpost, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost, vagy posta banki utalást követően

bymboo

2020. december 2.

A hidratáló hatása egy nagy nulla,csak szaga van.Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 2.

A hidratáló hatása egy nagy nulla,csak szaga van.Kuka!

kdorci

2020. augusztus 31.

Nem vagyok elájulva...a hidratálás egy nagy nulla, nem a megszokott nivea hidratálás. :( A radiance sem látszódik...Talán annyiban segített nyáron, hogy a benne lévő pici önbarnító segített egy egyenletes barna színt kölcsönözni a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Aquariusgirl

2020. július 19.

update: sajnos már nem akkora a szerelem, mint áprilisban :-( Nem tudom, hogy hogy lehet, de már szinte csak az önbarnító szagát érzem és most, hogy melegebb van - na, nem pont ma - ragadok tőle és valahogy fullasztónak is érzem. Kicsit bajban vagyok, hogy vonjak-e le csillagot..... lehet, hogy elteszem inkább ősz/tél-re. De, egyet mégis levonok.

2020. április 24.
Ezt a testápolót "csak úgy" vettem le a polcról és nagyon jól tettem. (Nem is tehettem volna máshogy, mivel új termék, én töltöttem fel ide.)
Életem eddigi legjobb testápolója. Gyorsan maradéktalanul beszívódik, nem húzódik, nem viszket, nem pikkelyes a bőröm utána. Ápol és babapopsi finomságú bőrt varázsol. Imádom :-) Az önbarnítás funkciót egyelőre nem tudom megerősíteni, mivel nem minden nap használom (el kell használni a még itthon levő egyéb készeleteket is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 19.

2020. április 24.

nesztee

2020. július 1.

Nem vagyok egy nagy önbarnító felhasználó, így nem tudom mihez hasonlítani. Kicsit tényleg fura szaga van, de engem nem zavar a hatása meg tetszik. Enyhén barnít és táplál. A hidratáló hatása nem a legjobb, de nekem még nyáron is extra száraz a bőröm, így ezt nem rovom fel neki. Én alapvetően szeretem, de csak 1-2 alkalommal használom egy hét alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

ebeata

2020. június 20.

Megvettem, mert szép rózsaszin a flakon és hú de jó, barnitós, de sajnos önbarnitó szaga van (persze, hiszen az, mit is gondoltam :) ) és viszketek tőle. Egy használat után kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

dorye

2020. június 9.

Megvettem ezt is, a Q10- es nekem büdös, ez viszont kellemes illatú számomra! Egy hangyányival kevesebb benne az önbarnító, mint a másikban, szerintem abszolut nincsen benne sok, nagyon szép halvány színt ad, kissé nekem nehezen szívódik be, de nem gond, megvárom, mert cserébe sokkal szebb a bőröm, de ez igaz az összes nivea termékre. Nemrégen váltottam Nivea termékekre, az én bőrömre kimondottan jó a hatásuk, az arckrémeknek is és a testápolóknak is. Van egy pici barníto szaga pár óra múlva, de kibírható, nem zavaró, Nekem soha sem foltos, az arcomra is szoktam kenni ès ott sem foltos, az ilyen termékeket mindig alaposan el kell dolgozni a bőrön, és akkor egyenletes lesz. Nekem ő max csillagos, és újra fogom vásárolni boztosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Jelizz

2020. május 30.

Jo az illata es a tobbihez kepest csak 200 ml. Felvitel utan hagy egy fenyes reteget a boron de megis hamar beszarad, es tapintatra puha lesz tole a borom de igy kb. Ennyi. Egy csepp onbarnitoval??! Nem ! A 2. Hasznalat utan be szinezett ,sargas barnasra ,en buta az arcomra is kentem. Megbantam ,foltos ,csunya. Aligvarom hogy lekopjon. Nem szeretem az onbarnitokat ,es azt hittem hogy ez csak egy picit fog hatni de nem ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate