Nivea

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 21.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A továbbfejlesztett "energy complex" formula a Q10 koenzim, kreatin és az L-karnitin együttes erejével emeli a bőrsejtek energiaszintjét.

A testápoló tej:

• Észrevehetően javítja a bőr feszességét 2 hét alatt**
  • Energiával tölti fel a bőrt
  • Intenzíven ápolja a bőrt és megvédi a kiszáradástól
  • Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt - szigorú minőségi követelményeknek megfelelően gondosan válogatott összetevőket tartalmaz
  • Színezőanyag mentes, nem tartalmaz etil alkoholt és állati eredetű összetevőket

HarmatosHajnal

2019. október 19.

Szerintem nem feszesített semmit, de testápolónak száraz bőrre ez is, mint eddig minden Nivea testápoló , amit használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 19.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 11.

Én nagyon szeretem ezt a krémet. Ha folyamatosan használom 1 hétig minden nap, láthatóan szebb lesz a bőröm, jóval feszesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

dandy93

2019. január 22.

Télre való tekintettel ezt emeltem le a polcról... Jó, jó, hidratál meg minden, de le nem nyűgözött, hiszen a feszesítő hatása, ami miatt választottam, egyenlő a 0-val.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Makk Zsuzsó

2018. szeptember 16.

A fehér flakonos verzióját jobban szeretem, mert ez lassabban szívódik be, sokkal zsírosabb utóérzetű. Téli hidegben megfelelő lehet. Feszesítő hatást egyelőre nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Ancsikaa800

2018. július 15.

Kifejezetten feszesítő hatású testápolót kerestem, és némi habozás után erre a termékre esett a választásom. Az arcápolóim, a tusfürdőim és a samponom is Nivea, így arra gondoltam, a jól bevált márka most is jó választás lesz. Szép, dizájnos csomagolás, kellemes illat és kedvező ár. A feszesítő hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de a bőröm aránylag gyorsan beszívja. Így nyáron kissé nehéznek érzem, talán kisebb mennyiséget kellene használnom. Egy kicsit ragacsos utóérzetet hagy maga után, ebből gondolom, hogy kevesebbet fogok belőle magamra kenni. Összességében tetszik, mindenképpen el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

AngelBeauty

2018. június 28.

Nagyon szeretem ezt a krémet, a bőröm sokkal puhább, selymesebb tapintású lesz tőle.
Egy csillagot azért levontam, mert azt a szuper feszesítő hatást én nem éreztem, amit ígért, de talán ezt nem is várhatjuk el egyetlen krémtől sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

menaon

2018. május 31.

Nagy kedvencem volt, viszont még keresem a megfelelőt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Nagy kedvencem volt, viszont még keresem a megfelelőt!

zsizi

2018. május 7.

Az INCI-je nagyon idegesít, de egyébként szeretem ezt a testápolót. Valóban érzek feszesítő hatást, mióta használom, jól hidratál és isteni illata van. Ugyanakkor síkos, szilikonos érzetet hagy maga után, ami zavaró. Az ára kuponnal okés, alapvetően jó kis terméknek találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

BlindedByLipstick

2018. március 10.

A Neutrogenás kicsapongás után visszatértem hozzá, most akciós a Rossmannban, így rögtön lecsaptam rá. Ó, hogy mennyire hiányzott az illata~! <3 Pillanatok alatt beszívja a bőröm, és reggelre olyan puha lesz, mint a baba popsija. Minimálisan, de a combomon és a hasamon segít a feszesítésben, viszont a krém önmagában nem elég, nekünk is rá kell dolgozni azért. ;) Anya is ezt használja, ő a normál, én a száraz bőrre valót. A 400 ml-es nagyon sokáig elég, akár 4-5 hónapig, rendszeres használattal. Szeretjük nagyon. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

evelinmakkos93

2017. november 13.

Nem vagyok tőle elájulva, napi 2x használom, változást nem észlelek. Az állaga sem a legtetszetősebb, hidratálni az én eléggé száraz testem sem sikerült neki, viszont a tipik Nivea illatát szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.