Nivea

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 21.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A továbbfejlesztett "energy complex" formula a Q10 koenzim, kreatin és az L-karnitin együttes erejével emeli a bőrsejtek energiaszintjét.

A testápoló tej:

• Észrevehetően javítja a bőr feszességét 2 hét alatt**
  • Energiával tölti fel a bőrt
  • Intenzíven ápolja a bőrt és megvédi a kiszáradástól
  • Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt - szigorú minőségi követelményeknek megfelelően gondosan válogatott összetevőket tartalmaz
  • Színezőanyag mentes, nem tartalmaz etil alkoholt és állati eredetű összetevőket

demeterne

2020. szeptember 11.

Kíváncsiságból vettem meg ezt a testápolót. Az illata nagyon kellemes. Felkenés után viszonylag hamar beszívódik. Száraz bőrömre tökéletes, viszont a bőr feszességet nem veszem észre. De egyébként nagyon jó, ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

PTErika

2020. augusztus 15.

Testápolóként semmi extrát nem ad, viszont nagyon nehezen szívódik be, sokáig érzem a ragacsos érzést magamon. Nem szeretem, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

ramonav

2020. augusztus 12.

Jól hidratál, kellemes illatú, mint a többi Nivea testápoló. Feszesítő hatást nem tapasztaltam, nem is azért vettem, csak ez akadt a kezembe. Mivel nem hiszek abban, hogy egy krém önmagában képes feszessé tenni a bőrt, ezért nem vonok le az értékelésből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

ZsAdrienn

2020. július 20.

Max. a torna feszesít, ez a termék biztosan nem! Viszont az én extra száraz bőrömet jól hidratálja, emiatt valószínűleg ismét megveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

csemezb

2020. június 1.

Feszesíteni szerintem nem feszesít, legalább is én nem vettem észre. Az intenzíven ápol kifejezés túlzás. Nincs zavaró illata, olyan átlagos szerintem. Semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

HarmatosHajnal

2019. október 19.

Szerintem nem feszesített semmit, de testápolónak száraz bőrre ez is, mint eddig minden Nivea testápoló , amit használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 19.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 11.

Én nagyon szeretem ezt a krémet. Ha folyamatosan használom 1 hétig minden nap, láthatóan szebb lesz a bőröm, jóval feszesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

dandy93

2019. január 22.

Télre való tekintettel ezt emeltem le a polcról... Jó, jó, hidratál meg minden, de le nem nyűgözött, hiszen a feszesítő hatása, ami miatt választottam, egyenlő a 0-val.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Makk Zsuzsó

2018. szeptember 16.

A fehér flakonos verzióját jobban szeretem, mert ez lassabban szívódik be, sokkal zsírosabb utóérzetű. Téli hidegben megfelelő lehet. Feszesítő hatást egyelőre nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Ancsikaa800

2018. július 15.

Kifejezetten feszesítő hatású testápolót kerestem, és némi habozás után erre a termékre esett a választásom. Az arcápolóim, a tusfürdőim és a samponom is Nivea, így arra gondoltam, a jól bevált márka most is jó választás lesz. Szép, dizájnos csomagolás, kellemes illat és kedvező ár. A feszesítő hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de a bőröm aránylag gyorsan beszívja. Így nyáron kissé nehéznek érzem, talán kisebb mennyiséget kellene használnom. Egy kicsit ragacsos utóérzetet hagy maga után, ebből gondolom, hogy kevesebbet fogok belőle magamra kenni. Összességében tetszik, mindenképpen el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.