Nivea

Ár:   €4   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kockaCUKOR00, Módosítva: 2016. november 29.

Ár:   €4
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Könnyed habos textúra, kifejezetten szárazabb bőrre. Kivételesen könnyű állaga gyengéden beleolvad a bőrbe, és azonnal puha, selymes érzetet ad.

gyula1971

2018. december 12.

Nagyon jó, kellemes illattal, és hamar felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 12.

Nagyon jó, kellemes illattal, és hamar felszívódik.

tenagi

2018. március 11.

Én ebből a málnás verziót (angel star) használom. Tényleg joghurtos állaga van, hamar felszívódik és nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

dunaimano

2018. január 11.

Nagyon szupi volt, gyorsan felszívódott, jól hidratált. Egyik kedvenc testápolóm. Sajnos már elfogyott :( És annyi ajándék testápolót kapok, hogy nem vettem még újra, de ha egyszer elhasználom az összeset, biztosan emellett döntök!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

palankiirenike

2017. február 27.

Karácsonyra kapta anyukám , de gondoltam kiprobalom én is ,és annyira megtetszett , h mostmar kisajátítottam magamnak :D hamar felszívódik , es jo az illata . ☺️
Jót tesz a már sebesre kiszáradt kezeimnek .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Jót tesz a már sebesre kiszáradt kezeimnek .

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.