Nivea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anduus, Módosítva: 2020. január 5.

Kategória:   Tusfürdők

• kímélően tisztítja a bőrt és távolítja el a szennyeződéseket
  • intenzíven hidratál
  • táplálja és ápolja a bőrt
  • figyelembe veszi a bőr természetes pH értékét
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

Sjulia88

2020. április 23.

Kellemes illat, a formula a megszokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Kellemes illat, a formula a megszokott.

dlrexqs

2020. április 16.

Azt a mindenit, micsoda finom illat! Már csak ezért is megérte megvásárolni. Barackos társával ellentétben, őt a mai napig nagyon szeretem, nem is vagyok hajlandó lemondani róla. Szükségem van egy zuhanyzásnyi kellemes csillaggyümölcs aromára a fürdőszobában, megnyugtatja a lelkemet. Ráadásul pont megfelelő mértékben habzik, így kevés is elég belőle, valamint a bőrömet sem szárítja. Bárcsak lehetne nagyobb kiszerelésben is kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

bibike2000

2020. április 16.

Nagyon jó az illata, sokáig érződik a bőrömön. Csak szeretni lehet, puhítja a bőrt, enyhén hidratál.

ClaraWolf04

2020. február 3.

Imádom az illatát! Hónapok óta ezt használom, egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

Imádom az illatát! Hónapok óta ezt használom, egyszerűen imádom!

Miruska

2020. január 28.

Ennek elképesztően jó illata van! Nekem mindegyik Nivea tusfürdő bejön. Nem szárítja az amúgy is száraz bőrömet, jó az illata, jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Sziszikee58

2020. január 4.

Eddig nem szerettem a Nivea tusfürdőit, mert amiket vettem sajnos nem váltak be. Ezt ajándékba kaptam. Az illata már nagyon megtetszett a tubusban is, de most hogy kipróbáltam, egyszerűen imádom! Nagyon jól habzik, a bőröm puha tőle, és az illata... hihetetlen mennyire lehet érezni fürdés után is. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

melanie500

2019. október 26.

Én ezt az illatot télen-nyáron érezni akarom! Épp ezért rendszeresen 3-4 flakonnal vásárolok belőle egyszerre a legnagyobb méretben, hogy még véletlenül se érjen az a kellemetlen meglepcsike, hogy egyszer csak nincs többé, vagy esetleg elfogyott a boltok polcairól. Próbáltam, Isten látja lelkemet, próbáltam teljesen illatmentesen élni (az arcom közelébe nem engedek túl illatos kenceficét), de nem ment. Valahogy mindig a tusfürdőknél bukok el, ennél meg aztán végképp. De hogy valami hasznosat is írjak: meglepően jól hidratál, puha a bőröm zuhanyzás után és hagy valami réteget, ami mintha megőrizné ezt a hidratációt, az illatát sokáig érezni, egy nagy flakon nalám sokáig tart, szóval megéri az árát is. Nagy szerelem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Ciklon3

2019. október 18.

Nyári kedvenc illatom :) Télen sosem használom, valahogy nekem ez az illat a nyárhoz társul. Reggel egy zuhany vele, és tökéletesen frissnek érzed magad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

demeterne

2019. június 4.

Nagyon meg vagyok elégedve a Nivea tusfürdőkkel egytől egyig. De ennek az illata valami fantasztikus, nagyon szeretem, mondjuk inkább nyáron használom ezt a fajtát. Nem szárítja a bőrömet és sokáig érezni zuhany után a bőrömön az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Ophelia

2019. március 9.

Nagyon finom illatú, szeretem ezeket az egzotikus gyümölcsös tusikat. Jól habzik, krémes, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.