Nivea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anduus, Módosítva: 2020. január 5.

Kategória:   Tusfürdők

• kímélően tisztítja a bőrt és távolítja el a szennyeződéseket
  • intenzíven hidratál
  • táplálja és ápolja a bőrt
  • figyelembe veszi a bőr természetes pH értékét
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

Regi1

2021. szeptember 14.

Télen nagyon ki szokott száradni a bőröm. Főleg a comjaim. Már fürdés után rögtön érzem a kellemetlen feszülést. Ebbe a tusiba kellemesen csalódtam. Nem mondom, hogy hidratál, de nem is szárít. Ez már nálam haladás. Az illata szuper. Az ára ezek után már nem is érdekel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Dobostorta73

2021. augusztus 24.

Igazi nyári illat, friss, üdítő, kellemesen érezhető a bőrön. Mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Verus89

2021. március 24.

Szeretem a Nivea tusfürdőket. Ezt a változatot többnyire nyárra vásárolom. Imádom, hogy frissebb, gyümisebb, mint a hagyományos Niveák. Illata magával ragadó, párom is gyakran lenyúlja. Jól habzik, sokáig elég, így árban is szimpatikus. Szárító hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

betty23

2021. március 15.

Engem nem szárít egyáltalán, de nem is hidratál kifejezetten, bár én nem várok egekbe menő hidratálást egy tusfürdőtől. Szerintem elég jól habzik, nem kell belőle túl sok. Az illata valami eszméletlen fincsi: friss és gyümölcsös, de nem émelyítő, mivel van benne valami zöldes vonal. A bőrömön sajnos nem marad meg az illatából semmi, de a fürdőszobában még egy ideig érezem. Egy jó nagy flakonom van belőle, azt hiszem sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Dyana91

2021. március 2.

Imádtam az illatát és a habját, csak sajnos engem a Nivea tusfürdők szárítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Imádtam az illatát és a habját, csak sajnos engem a Nivea tusfürdők szárítanak.

AVoracsek

2020. október 26.

Nagyon szeretem az illatát, annyira kellemes, gyümölcsös és hosszan megmarad. Viszont nekem sajnos nagyon szárítja a bőrömet. Így ritkán veszek belőle....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Dorotii66

2020. október 12.

Az egyik kedvenc tusfürdőm lett! Isteni az illata, frissítő és édes, de nem émelyítően. Tetszik a krémes állaga, jól habzik, és nem szárítja a bőrömet. Még egy pozitívum, hogy sokáig lehet érezni fürdés után a bőrön és a fürdőszobában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Sjulia88

2020. április 23.

Kellemes illat, a formula a megszokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Kellemes illat, a formula a megszokott.

dlrexqs

2020. április 16.

Azt a mindenit, micsoda finom illat! Már csak ezért is megérte megvásárolni. Barackos társával ellentétben, őt a mai napig nagyon szeretem, nem is vagyok hajlandó lemondani róla. Szükségem van egy zuhanyzásnyi kellemes csillaggyümölcs aromára a fürdőszobában, megnyugtatja a lelkemet. Ráadásul pont megfelelő mértékben habzik, így kevés is elég belőle, valamint a bőrömet sem szárítja. Bárcsak lehetne nagyobb kiszerelésben is kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

bibike2000

2020. április 16.

Nagyon jó az illata, sokáig érződik a bőrömön. Csak szeretni lehet, puhítja a bőrt, enyhén hidratál.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.