Nivea

Ár:   520 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anduus, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Rure90

2014. május 27.

Szeretem, hogy ilyen krémet, és az illata valami elképesztő, mindig boldog leszek tőle:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Laura

2014. május 18.

iiimdom az illatát! annyira tartós, nem is szokott tusfürdőknek ennyire tartós lenni az illatuk. legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

jud678

2014. május 6.

nagy kedvenceim a Nivea tusfürdők!
könnyen lemosható, hidratál, nem ragad, igazán vidám az illata, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 6.

nagy kedvenceim a Nivea tusfürdők!

Kudika

2014. március 17.

Azért szeretem ezt a tusfürdőt, mert zuhanyzás után jobb lesz a kedvem tőle! Eddig ezt még egyik termék után sem figyeltem meg. Emellett kellemesen habzik, jó az illata és nem kell belőle sok! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

LaMaggie

2014. március 11.

Őt, és az egyik társát használom elég sok hónapja már! Nagyon megszerettem, ez az egyetlen tusfürdő, amitől nem szárad ki a bőröm, sőt talán még hidratálja is valamennyire. Visszatérő vendég a fürdőben! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Moonlight

2014. március 5.

Fincsiiii illat. A fürdőben és rajtam is. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Fincsiiii illat. A fürdőben és rajtam is. Szeretem.

timeanagy

2014. február 16.

Imádom ez az egyik kedvenc NIVEA tusfürdőm:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Imádom ez az egyik kedvenc NIVEA tusfürdőm:)

pinkil

2014. január 22.

A kedvencem. Nem olyan rég rájöttem, hogy a nivea tusfürdőkre nem vagyok egyedül allergiás. Nagyon kellemes illata, jól habzik, nem szárít. Néha arlemosónak is használom. Nem csípi a szemem, és a sminket maradéktalanul leszedi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

zdoreebaba

2014. január 22.

Elbűvölő illatú, krémes állagú, csodásan habzó tusfürdő. Másodjára használom és még nem sikerült megunnom. Szerintem inkább nyárhoz illő az illata, de a mostani enyhe téli estékhez is elég jól passzol. A két másik testvérét is szeretem, de most ő a number one.
Egy hónapig biztosan elleszek vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 22.

Egy hónapig biztosan elleszek vele! :)

Niika07

2014. január 22.

Hmm mennyei illat, és krémes állagának köszönhetően elég sokáig kitart. Bár ha így folytatom nem hiszem, mivel néha a fürdővízbe is ebből öntök. :P Az illatát nem is tudom, mihez hasonlítanám...nem tolakodó, de nem is alig érezhető. Egyszerűen tökéletes számomra, reggel frissítőileg, este meg nyugtatólag hat, bármennyire is furán hangzik ez. Lényeg, hogy szerintem jó pár flakonnal el fogok még használni belőle, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.