Nivea

Ár:   520 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anduus, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Madi

2013. december 2.

Az egyik legkedveltebb tusim volt ez, imádtam az illatát és érezhetően hidratáltabb lett a bőröm. Árban is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Laura19

2013. november 30.

Pár napja találtam, nagyon megörültem neki.
Isteni illata van, tetszik a flakon is. Nem szárít egyáltalán, az illata megmarad a bőrön.
Ár/érték aránya jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

Pár napja találtam, nagyon megörültem neki.
Ár/érték aránya jó.

kulcsarbea88

2013. október 4.

Egyik kedvenc :) Illat, állag és hidratálás szempontjából is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Egyik kedvenc :) Illat, állag és hidratálás szempontjából is..

zsazsa

2013. augusztus 15.

Ezek az összetevők.... Egyébként krémes, az illata kellemes, és a bőrön is megmarad fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Tiara MCmill

2013. július 25.

Fantasztikus illata van !!
De egy picit szárít...viszont nagyon krémes és megmarad az illata
Én megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Fantasztikus illata van !!
De egy picit szárít...viszont nagyon krémes és megmarad az illata
Én megvagyok vele elégedve.

nyrktlin

2013. július 25.

Ez a 2. kedvencem, ennek is isteni az illata. Jó az állaga, jól habzik, olcsó. Egyszerűen szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

liza2010

2013. július 8.

Nagyon krémes és jól habzik, kevés is elég belőle. Az illata kellemes, frissítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

Rainbow7

2013. július 6.

Nagyon jo az allaga, illata. Nem szárít.. Igazi nyari tusfurdo. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 6.

Nagyon jo az allaga, illata. Nem szárít.. Igazi nyari tusfurdo. :)

vedina007

2013. június 30.

Pár éve nyáron ez volt a "frissítő" tusfürdőm. (Már akkor is többet használtam egyszerre.) Imádtam az illatát és nem szárított. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

sabrirory

2013. június 18.

Én először kollégiumi beköltözéskor vettem ilyet. Azóta legalább 6x vettem újra. Az illata isteni és sokáig érződik, az állaga...az a finom krémees :) Jól hidratál. Imáááááádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 18.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.