Nivea

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Halványítja a szemkörnyéki ráncokat és finom vonalakat,feszesíti a bőrt,javítja a sejtmegújulás folyamatát.Fiatalosabb bőr és fiatalosabb sejtek.

Judy101

2019. október 25.

Ma van egy hónapja, hogy megvettem. Minden reggel arcmosàs utàn hasznàlom, és semmi hatàsa 😁 Hidratàlni hidratàl, hamar be is szívódik, de ezt a legtöbb arckrém is tudja. 34 vagyok, icike-picike ràncok vannak a szemem körül, és még csak nem is lógnak tàskàk alatta. Lehet, ezért nem veszek észre vàltozàst. Megvàrom, míg elfogy, aztàn keresek màst.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Tatus

2019. március 17.

Nagyon sokáig elég. Még tavaly kezdtem el használni. Annyira tetszett, hogy a tavaszi glamour napokon vettem is utánpótlást. Akció nélkül kicsit drágának találom.
Na, hat azt amit akkor vettem kb két bontottam meg.
Megelőzés és hidratalas céljából kezdtem el használni leginkább, szerencsére meg nem igazán van min tesztelnem. Szeretem, finom selymes krém, nem irratalja a borom, pedig érzékeny. Nagyon jól hidratalja a szemkornyekem, ha néha elfelejtem használni érzem a hiányát, hogy száraz ott a bőröm. Egyébként lehet, hogy bemeselem magamnak, de mióta használom sokkal szebbek a szempillaim.
Szóval amúgy tökre megvagyok vele elegedve, de ha elfogy nem fogom újra venni. Minden állatkísérlettel kapcsolatban levő cég kozmetikumait száműzni szeretnem a lakásomból. Már csak ő van hátra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Na, hat azt amit akkor vettem kb két bontottam meg.

hógolyó

2018. november 5.

Jól hidratál, javított is a szemkörnyék bőrén. Talál a karikák is eltüntek. Semmi illat (szerencsére). Pick-pack beszívódik.

Update: meg vettem de minek kategória......nem nyúlok érte. Semmi bajt nem okoz, de mégse. Van ebben egyáltalán számottevő hatóanyag??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Bea42

2018. szeptember 18.

Nekem bevált.Nem okoz semmi problèmát,pedig èrzèkeny a szemem.A ráncokra is hat,persze nem csodaszer.
Ezt a vèlemènyt módosìtanám.Rendszeres használat után egyszercsak elkezdtek kiütések kijönni tőle,sőt mèg ekcèmás is lett a szemem környèke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

marika7973

2018. április 9.

Drága..De esztétikus a csomagolás,nem irritál, könnyen beszivodik! Csodát egyik krém sem tesz..Ez is inkább szinten tartja a bőrt!Szeretem használni reggelente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

kocosfox

2018. március 19.

Semmit nem csinál, könnyen beszívódik, minimálisan hidratál, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Semmit nem csinál, könnyen beszívódik, minimálisan hidratál, de ennyi.

jeanbodin

2018. január 2.

Szeretem ezt a terméket, maradéktalanul beszívódik, napi 2x használom 3 hónapja és a kezdődő szarkalábak tényleg halványodtak. Plusz pont, hogy illatmentes, extra érzékeny, ekcémára hajlamos szemkörnyéki bőrömet egyszer sem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Jucus88

2017. november 7.

Könnyen beszívódik, illata hála istennek nincs, bár az apróbb ráncaimon nem segített sajnos semmit, de szinten tartja a bőröm. Sokáig elég napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

ecsi85

2017. október 23.

Kb 3 hete használom ez az első szemkörnyékápolóm, tehát összehasonlítási alapom nincs. Úgy látom, hogy szebb lett a bőröm, könnyen beszívódik. Szeretem a kiszerelését, van kedvem minden nap hozzá nyúlni 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

AKiss

2017. október 12.

Update: Bepirosodik a szemem tőle, sajnos nem merem használni. Újravenni nem fogom.

Mivel van benne fehér összetevő (ami láthatóan fehér a bőrre kenve) a fiatalítás ha nem is tényleges (a bőrt nem teszi szebbé-jobbá), de látványos - hiszen mindenki fiatalabbnak tűnik, ha nem sötét a szeme alatti bőr. Viszont teljes áron nem venném meg, mert a szemkörnyékem bőrének állapotát nem javította, sőt, mintha kicsit szárítaná is napi használat mellett. Alkalmanként elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.