Nivea

Ár:   €5.99   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   €5.99
Kategória:   Testápolók

Krémes-olajos testápoló szuflé cseresznyevirág és jojobaolaj. Selymesen puha bőr,ragadós érzet nélkül. Értékes jojobaolaj gyöngyökkel gazdagított könnyed krémes testápoló, mely cseresznyevirág illattal kényeztet nap mint nap. Könnyen beszívódok és nem hagy zsíros érzetet maga után. A bőrápolás légies formája: NIVEA Cseresznyevirág és Jojobaolaj Testápoló Soufflé 200 ml.

• Jojobaolajgyöngyöket tartalmaz
  • Habkönnyű állagának köszönhetően gyorsan beszívódik
  • Ápoló összetevőkkel kényezteti a bőrt

Kriszta92

2021. szeptember 12.

Se nem rossz se nem jó. Nekem nem szívódik be teljesen de szerencsére nem ragad. Az illata eléggé erős és nekem nem tetszik. Elhasználom a lábamra de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Viia

2021. március 27.

Sokat gondolkodtam hogy megvegyem-e. Szeretem a nivea termékeket és maga a márkával való tapasztalatom győzött meg hogy próbáljam ki. Szerintem elég drága, nehezen szívódik be, sokat tart mivel keveset lehet használni egyszerre máskülönben tocsogok tőle. Az illata kellemes, de nem kedvenc. Újra nem venném, viszont nem bántam meg hogy beszereztem. (A páromnak tetszik) 🙈

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 27.

JudithBeauty

2021. január 20.

Finom, cseresznyevirágos illata van, és nagyon jó a hidratáló hatása is. Száraz bőröm nagyon szereti, hamar felszívódik, és szerencsére nem okoz irritációt sem. A benne lévő olajos gyöngyöket szépen el lehet oszlatni a bőrön, aminek külön örültem, mert korábban volt olyan testápolóm, ami a szemcsék miatt ragacsossá vált. Intenzívebb az illata a megszokottnál, de én nagyon szeretem. Megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

aquana

2020. december 21.

Imádom az állagát, korrektül hidratál, és nagyon kellemes (bár erős, szóval ha valaki ezt nem szereti, kerülje el messziről) illata van. Csak azért nem kapja meg az ötöst, mert 200 ml-ért kicsit soknak tartom ezt az árat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

miko02

2020. augusztus 7.

Annak ellenére, hogy sűrűnek tűnik hamar beszívódik. Jópofák benne ezek a sárga jojobagyöngyök, bár nem tudom, hogy valóban van-e bármilyen hasznuk. Engem nem zavar az illata, nyárra tökéletes. Jobban szeretem a gélesebb állagú testápolókat nyárra, ezért csak 4 csillag, és nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

PrincessBell

2020. június 21.

Könnyed textúrájú, nagyon erős illatú, fehér színű krém. Könnyen beszívódik, szépen ápolja a bőrt.
Ami miatt nem veszem újra, az az illata. Nagyon erős. Aki ezt nem kedveli, az próbát se tegyen vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Ewi19931229

2020. június 15.

Imádom az illatát :) pihi puhi lesz tőle a bőröm . Gyorsan beszivódik :) biztos újra vevős lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Tviki993

2020. május 28.

Nagyon szeretem, egy nyereményjátékon nyert csomagomban volt, nagyon jó az illata, az állaga.
Gyorsan beszívódik, szuperül hidratál.
Ha elfogy, biztosan fogok venni másikat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Gyorsan beszívódik, szuperül hidratál.
Ha elfogy, biztosan fogok venni másikat!

vivalaeri

2020. május 9.

Imádom az illatát és az állagát. Gyorsan felszívódik, nincs ragacsos érzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Imádom az illatát és az állagát. Gyorsan felszívódik, nincs ragacsos érzet.

ferenczinikol25

2020. május 7.

Imádom ! Az illatát, az állagát . A bőröm nagyon kellemesen puha, hidratált és jó illatú ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Mannitol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak