Nivea

Ár:   £2.39   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 29.

Ár:   £2.39
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő agyaggal kék agávé és levendula illattal. Formulája nem szárít, mélyen, de gyengéden tisztít. Friss aromás illatú, bársonyosan puha bőrt eredményez. Mindennapi használatra alkalmas.

Csipetke

2021. február 22.

Kellemes az illata. Szerencsére én annyira nem érzem ki a levendula illatot belőle. Jó sűrű de krémes állaga van. Fura, hogy kek lesz tőle a bőröm de teszik. Attól függetlenül, hogy sűrű szépen habzik. Nagyon jól hidratál és sokáig megmarad az illata. Szeretem használni mint minden Nivea tusfürdőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Csillagporocska

2020. szeptember 9.

Kellemes az állaga és nekem a színe is nagyon tetszik. Relaxáló tusfürdőnek az esti fürdéshez/zuhanyzáshoz tökéletes. A levendula és agave illat kombinációja (szerintem) unisex hatást kelt, de egyáltalán nem zavaró. A bazsalikomos társát nagyon szerettem, a hibiszkuszost valahogy gyengébbnek találtam, ez nálam a középmezőnyben helyezkedik el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Dolo

2020. augusztus 6.

Kellemes az illata, nyugtató, de nem kifejezetten levendulás, gondolom az agave miatt.
Ezt és a bazsalikomosat felváltva használom.
Nagyon sűrű, kicsit nehezen lehet eloszlatni, de én fürdőszivacsra teszem és úgy nagyon jól felhabzik.
Az agyag miatt azt gondoltam, hogy talán fog valamit csinálni a hátamon lévő pattanásokkal (mert sajnos ezekkel még mindig küzdök), de semmi.
Ettől függetlenül szuper puha lesz tőle a bőröm, sokszor testápoló sem kell utána.
Most más tusfürdőt kipróbálni sem akarok, ezek az agyagosak annyira bejöttek már egy ideje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Ezt és a bazsalikomosat felváltva használom.

lobszter

2020. június 25.

Szeretem a Niveát de ez a tusfürdő sajnos nagy csalódás. Egyetlen pozitívuma az illata, az tényleg fincsi, bár korántsem levendula illatú.
Az állaga valóban agyagos, körülményes használni, nem igazán habzik, csak tusfürdő szivaccsal. De a legrosszabb hogy szárít, tusolás után a bőr húzódik és ragacsos is, kellemetlen érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 25.

Kingus23

2020. június 17.

Kiárusításosan vettem 3db-ot .Igaz előtte még nem próbáltam,de nagyon bevált.Nekem az illata és az állaga is bejött,jól habzik ,nem szárít.Teljes áron kicsit sokalltam ,de így abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Zsuzsi216

2020. május 25.

Az illata tetszik, pedig nem vagyok nagy levendula kedvelő. Engem nem szárít, elégedett vagyok vele összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

foxgirl

2020. május 7.

Az illatán nem igazán éreztem a levendulát és sajnos nagyon szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

violetti

2020. május 6.

Nem volt rossz illat, meg ezeket az agyagos tusfürdőket is szeretem, de megint csak egy kirándulást tettem a szárító tusfürdők birodalmába. Back to bio.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

francais

2020. április 11.

Nem tisztít rendesen, viszont nagyon szárít, hiába van jó illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

Nem tisztít rendesen, viszont nagyon szárít, hiába van jó illata.

Bettu

2019. december 12.

Szeretem a levendulát, ezért is vettem meg.
Tényleg agyagos, de vízzel érintkezve szépen habzik. Nem az az igazi levendula illat, de nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Szeretem a levendulát, ezért is vettem meg.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Zöld)

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.