Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 27.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő agyaggal, gyömbér és bazsalikom illattal. Nem szárító formulája mélyen,d e gyengéden tisztítja a bőrt, bársonyos érzetet hagyva. Mindennapi használatra alkalmas.

tonic

2021. augusztus 16.

2019.augusztus 8.
Ezt hol az ördögben árulják ilyen formátumban? Csak mert az enyém nem ilyen,hanem tubusos... egyébként jó,nem szárít,puhya bőrt hagy,finom az illata is,szerintem jó. A többit is ki fogom próbálni.
Update 2020.12.03.
A rózsaszínt is szeretem,abból már az itthoni kivitel (is) van.
Up
Én kifejezetten megszerettem időközben,de sajnos úgy tűnik kivezetik itthon,egy-két helyen még lehet kapni elvétve,de amúgy nincs,legalábbis itthon. Nem örülök,ha vmit kivonnak,mire megszeretem,sokkal jobb ,mint az átlag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 16.

2019.augusztus 8.
Update 2020.12.03.
A rózsaszínt is szeretem,abból már az itthoni kivitel (is) van.
Up

Olív

2021. május 31.

A Dove-nak van egy hasonló állagú és színű tusfürdője. Ez jobban tetszik, de mintha egy kicsit szárítaná a bőrömet. Nagyon sűrű, elég belőle egy kevés is. Alig lehet kinyerni a tubusból, mikor már a felén túl vagyok, de felfordítom a dobozt és úgy hagyom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 31.

merike3

2021. május 12.

Számomra különleges illata van, nagyon friss, nem habzik olyan jól, de nagyon kellemes a használata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

beautyanna

2021. május 11.

Nagyon tetszik ez az uniszex, fás illat, szeretem a sűrű állagát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 11.

Nagyon tetszik ez az uniszex, fás illat, szeretem a sűrű állagát is.

heedi

2021. április 16.

Alapból imádom a Nivea tusfürdőit, ez sem okozott csalódást. Engem az állaga sem zavar, fürdőpamacsra nyomva, felhabosítva semmit sem veszek észre belőle, csak a frissítő, kellemes, szuper illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

aquana

2021. március 18.

Imádom, orrbavág az illata, amint felhabosítom, de nagyon kellemesen friss és fűszeres, pont erre van szükségem reggel. Tusfürdőnek meg... nos, tusfürdő, le lehet vele zuhanyozni. Aki nem szereti/tolerálja az illatos dolgokat, az kerülje el, mindenki más meg szagoljon bele gyorsan a DM-ben, hogy bejön-e, aztán vegye meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Katie

2021. február 24.

Teljesen átlagos. Nem egy nagy durranás a szaga, és nem habzik annyira jól, de tulajdonképpen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

pont

2021. január 11.

nem rossz, kellemes illat és állag, nem szárít, megfelelően tisztít. nincs vele baj, de nekem ez egy átlagos tusfürdő, nem értem, miért van érte mindenki annyira oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

edina.zsengeller

2021. január 8.

Mintám volt belőle, több napra is elég volt. Nagyon jó illata van, kellően habzik, venném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

krisztiii77

2020. december 18.

Nagyon jo,friss erzetet adott,nagyon szerettem.Ujravenni nem fogom,mivel mindig szeretek uj termekeket kiprobalni,de ezt batran ajanlom mindenkinek!Az illata is viszonylag tartos volt,nyarra szerintem tokeletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.

Színező anyag. (Zöld)