Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 27.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő agyaggal, gyömbér és bazsalikom illattal. Nem szárító formulája mélyen,d e gyengéden tisztítja a bőrt, bársonyos érzetet hagyva. Mindennapi használatra alkalmas.

Fancs96

2020. november 26.

Próbáltam mind a 3 fajtát, de ez a kedvencem. Kellemes illat , kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

aquana

2020. október 4.

Imádom, orrbavág az illata, amint felhabosítom, de nagyon kellemesen friss és fűszeres, pont erre van szükségem reggel. Tusfürdőnek meg... nos, tusfürdő, le lehet vele zuhanyozni. Aki nem szereti/tolerálja az illatos dolgokat, az kerülje el, mindenki más meg szagoljon bele gyorsan a DM-ben, hogy bejön-e, aztán vegye meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

veci

2020. szeptember 28.

A zöld szín és a nyákos állag először elég elrettentő volt, de remek az illata és nem szárít. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Bettu

2020. szeptember 5.

Nagyon szeretem. Jó sűrű állagú, az illata isteni. Puha lesz utána a bőröm. Felfrissít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Glam0ur

2020. szeptember 2.

Kedvenc tusfurdom, nem szárít, apolt-puha bört eredmenyez. Amiéet nalam dobogos helyezést ért el, az az, hogy a hosszu ideje nem mulo pattanasos hát és mellkasi részen sokat enyhitett, ezt valoszinuleg a tusfurdo agyagtartalmának köszönhetö. Maximalis elegedettseg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Agnes91P

2020. augusztus 19.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna gyömbéres tusfürdőt, de meglepően kellemes csalódás volt. Nyári melegben, főleg sportolás után isteni frissítő érzés használni. Az illata is kifejezetten élénkítő. Az agyagos állagtól sűrű, krémes, nem szárít. Innentől nyitottabb leszek a hasonló termékek felé :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Dolo

2020. augusztus 6.

Szuper az illata, olyan reggeli frissítő, élénkítő Van egy ebből, egy pedig a levendulás testvéréből. Reggel ezt, este a másikat használom.
Nagyon sűrű, kicsit nehezen lehet eloszlatni, de én fürdőszivacsra teszem és úgy nagyon jól felhabzik.
Az agyag miatt azt gondoltam, hogy talán fog valamit csinálni a hátamon lévő pattanásokkal (mert sajnos ezekkel még mindig küzdök), de semmi.
Ettől függetlenül szuper puha lesz tőle a bőröm, sokszor testápoló sem kell utána.
Most más tusfürdőt kipróbálni sem akarok, ezek az agyagosak annyira bejöttek már egy ideje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Tbernus

2020. július 17.

Nagyon jó. Frissít, kellemes illatú és a Nivea minőséget hozza, amit vártam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Nagyon jó. Frissít, kellemes illatú és a Nivea minőséget hozza, amit vártam.

indiigo

2020. július 16.

Az illata tetszett meg először, ezért bízva abban, hogy nem szárítja ki a bőröm, megvettem. Niveához híven nem csalódtam, nagyon megszerettem, újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

Saranhuone

2020. július 9.

Isteni illat, igazi frissesség a forró nap vagy a fárasztó edzés után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Isteni illat, igazi frissesség a forró nap vagy a fárasztó edzés után.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.

Színező anyag. (Zöld)