Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 27.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő agyaggal, gyömbér és bazsalikom illattal. Nem szárító formulája mélyen,d e gyengéden tisztítja a bőrt, bársonyos érzetet hagyva. Mindennapi használatra alkalmas.

wildrose

2020. január 20.

Csodás, friss, üde illatú, krémes állagú tusfürdő, mérsékelten habzik, de jól tisztít, és nem szárítja a bőrt. Nagyon szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 20.

eveartstar

2020. január 5.

Jaj nem...full cukros citromos tea illatú... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 5.

Jaj nem...full cukros citromos tea illatú... :(

fagas

2019. november 19.

Nem vagyok egy nagy "tusfürdős", a szappanokat preferálom, de ez annyira kellemes, frissítő illattal bír, hogy nyáron muszáj volt kipróbálnom. És szerencsére nem is csalódtam!:-) Jól tisztít, nem szárít egyáltalán, sőt, meglepően puha bőrrel léptem ki a zuhany alól. Nagy a valószínűsége, hogy újraveszem, véleményem szerint, a cég egyik favoritja.:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

lenochka

2019. október 31.

A tusfürdő kiválóan habzik, nem szárít, és az illata is egész tartós a bőrön. Nyáron tökéletes választás. A kánikulában igazi felfrissülést nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

JudyRe

2019. október 23.

Az illata különleges, ezért is vásároltam meg elsők között. Más állagú mint egy sima tusfürdő, tényleg sűrűbb, nehezebb szétoszlatni, nem igazán habzik, de friss, tiszta érzést kölcsönöz, és a bőr puha lesz tőle. A többi Nivea agyagos terméket még nem próbáltam, de ez bevált, már többször újravásároltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 23.

bia93

2019. szeptember 16.

Nagyon krémes é sűrű tusfürdő de nem győzött meg. Az illata mégsem olyan jó, mint amilyennek előre tűnt, ráadásul hiába krémes és sűrű, mégis nem tapad meg a bőrön, hanem iszonyat gyorsan siklik le, és ha nem vagy elég gyors, akkor már a lefolyóban is van. Elhasználtam, de biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

bxri

2019. szeptember 8.

Imádom az illatát, imádom az állagát, puha tőle a bőröm. Tökéletes tusfürdő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Imádom az illatát, imádom az állagát, puha tőle a bőröm. Tökéletes tusfürdő. :)

Yepp

2019. augusztus 29.

Imádom az illatát, tusolás után is sokáig érzem még a bőrömön. Az állaga is vicces, nem olyan nagyon folyós mint az átlagos tusfürdők. Új kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

nemethanna196

2019. augusztus 22.

Szuper ez a tusfürdő! Az illata érdekes ugyan, de nekem kifejezetten tetszik ez a bazsalikom és a gyömbér frissítő kombinációja. A termék állaga nagyon krémes, egy picit talán már túlságosan sűrű. Emiatt szuper tisztaságérzetet biztosít a testnek és nagyon jól hidratálja a bőrt, azonban picit nehéz lemosni a krémessége miatt. Ennek ellenére én szeretem használni és biztosan ki fogok próbálni más illatú változatot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

tonic

2019. augusztus 8.

Ezt hol az ördögben árulják ilyen formátumban? Csak mert az enyém nem ilyen,hanem tubusos... egyébként jó,nem szárít,puha bőrt hagy,finom az illata is,szerintem jó. A többit is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.

Színező anyag. (Zöld)