Nivea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Formidable, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A termék formulája természetes magnólia kivonattal és tejsavval:

•  Segít alaposan megtisztítani a pórusokat.
  •  Segít hámlasztani és kiegyenlíteni az arcbőrt.
  •  Segít megakadályozni a pattanások és mitesszerek kialakulását.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mereoleona

2022. április 29.

Szépen tisztítja az arcomat, de én nem tudom mindennap használni, mert túlságosan kiszárít/hámlik a bőröm, így hetente 1x-2x használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 29.

viragb

2021. október 12.

Nem rossz kis lemoso, puha lesz utana a borom. Egynek elmegy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 12.

Nem rossz kis lemoso, puha lesz utana a borom. Egynek elmegy.

Fiszuli

2021. augusztus 10.

Nosztalgiaként megvásároltam, aztán rájöttem, hogy anno én nem is ezt használtam, hanem a testvérét, a Nivea anti-blemish-t (ez meg ugye a clean deeper). Jól emlékeztem, igazam volt, visszakerestem itt és megtaláltam a már általam véleményezett termékek között. Őt szerettem, de akkor még nem fordítottam nagy figyelmet a bőrápolásra, amikor pedig átestem a ló túloldalára (úgy nagyjából másfél éve), akkor pedig elhagytam. Egyébként az is mindennapi használatra volt, ez is, radírozás, pólustisztítás, hámlasztás, minden játszik, csak ennek háromszor olyan hosszú az összetevő listája és sajnos vannak benne csúnyaságok is, nem úgy, mint a tesójában. Így hát félve, de elkezdtem használni úgy két hete, először csak este, aztán reggel is és este is, mint anno a tesóját. Sehol semmi probléma. Reggel ő az első lépés, aztán lemosom a Babydream kacsás lemosójával, este pedig ő a második lépés, előtte az imádott Mixa micellás vízzel távolítom el a sminket, harmadik lépés pedig itt is az előbb említett mindenmentes kacsás babalemosó. Majd reggel is és este is jönnek a megszokott szérumok és kencék. Nagyon, de nagyon azt érzem, hogy ez a termék hozzájárul a bőröm egységesítéséhez és hogy nagyon szépen múlnak, gyógyulnak és hámlanak a ragya foltjaim, újak pedig nem jönnek ki. Persze emellett vannak olyan csodák is a rutinjaimban, mint a Bepanthen Plus, vagy az Eucerin Sun Oil Control 50, esetleg a Naturlandos alkoholos szalicil és a minden-mentes hidratálókrémek, sőt, nemrég túl lettem életem első C-vitaminos kúráján is. Emlékszem, régen a tesója húzta és szárította az arcom, biztos vagyok benne, hogy ez is ezt tenné, ha nem kapná meg utána a megfelelő kényeztetést és ápolást a bőröm, valamint a rengeteg jótékony terméket, amik segítik az arcbőröm gyógyulását egy-egy ragya után. Valóban nincs benne sok szemcse, azok sem is igazán nagyok, de én ezt a terméket napjában kétszer használom, a hét minden napján és nem is várom el tőle, hogy úgy működjön, mint egy igazi arcradír - bár olyat sose használtam még, nincs összehasonlítási alapom. Sőt, lehet néhol már a csontom látszódna, ha kavics méretű szemcséket gyikiszelnék a képemen. Nekem ez a termék így jó, ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

aurora20

2021. augusztus 5.

Sajnos nem vált be mint radír, emellett nekem nagyon habzik és olyan érzést kelt mintha eltömítené a pórusaimat. Próbálkoztam vele kb 2 hétig hátha jobb lesz de csak az arcom járt pórul, mert pattanásos lett tőle. Sajnálom ezt a terméket mert nagyon reményekkel indultam neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

mlexa

2021. február 15.

Nagyon finom illata van! Használata kellemes, mert nem karistolja az ember bőrét. Szép tiszta, és nagyon puha utána az arcom. Kicsit néha szárítja az arcom, de úgyis kell hidratálni, szóval nem akkora gond. Ár-érték arányban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

bigusz90

2020. november 24.

Imádom az illát már több mint egy éve csak ezt használom. Sokkal kevesebb a pattanásom és a miteszerem is és finom puha lesz az arcom tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Miuss

2020. november 23.

Nagyon jó kis lemósó, nagyon jó az állaga! Az arcom babapopsi lesz utána, a sminkemet mindennap ezzel távolítom el, kiválóan működik! Mellesleg az ára is remek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

bernadett0227

2020. október 8.

Én nagyon szeretem, jó állaga van, szépen tisztít még az ára is rendben van. Utána pihe puha lesz az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

blurryface

2020. március 8.

Nagyon puha és egyenletes lesz a bőröm, csak ezért használom. Nagyon kevés és pici az a radírozó szemcse, ami benne van, ami kb semmit se ér, ráadásul tényleg nehezen habzik. A kék szemcse beszínezi a bőrömet, szerencsére abból van benne a kevesebb. Pattanások és mitesszerek maradtak/lettek, szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

ClaraWolf04

2020. február 3.

Arcradírnak nem vált be, mert nem elég "durvák" a szemcsék, nehezen habzik, nem éreztem azt a bizonyos tisztító hatást sem. Az illata sem volt túl kellemes. Sajna nekem nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Mannitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.