Nivea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Formidable, Módosítva: 2019. április 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A termék formulája természetes magnólia kivonattal és tejsavval:

•  Segít alaposan megtisztítani a pórusokat.
  •  Segít hámlasztani és kiegyenlíteni az arcbőrt.
  •  Segít megakadályozni a pattanások és mitesszerek kialakulását.

mlexa

2021. február 15.

Nagyon finom illata van! Használata kellemes, mert nem karistolja az ember bőrét. Szép tiszta, és nagyon puha utána az arcom. Kicsit néha szárítja az arcom, de úgyis kell hidratálni, szóval nem akkora gond. Ár-érték arányban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

bigusz90

2020. november 24.

Imádom az illát már több mint egy éve csak ezt használom. Sokkal kevesebb a pattanásom és a miteszerem is és finom puha lesz az arcom tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Miuss

2020. november 23.

Nagyon jó kis lemósó, nagyon jó az állaga! Az arcom babapopsi lesz utána, a sminkemet mindennap ezzel távolítom el, kiválóan működik! Mellesleg az ára is remek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

bernadett0227

2020. október 8.

Én nagyon szeretem, jó állaga van, szépen tisztít még az ára is rendben van. Utána pihe puha lesz az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

blurryface

2020. március 8.

Nagyon puha és egyenletes lesz a bőröm, csak ezért használom. Nagyon kevés és pici az a radírozó szemcse, ami benne van, ami kb semmit se ér, ráadásul tényleg nehezen habzik. A kék szemcse beszínezi a bőrömet, szerencsére abból van benne a kevesebb. Pattanások és mitesszerek maradtak/lettek, szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

ClaraWolf04

2020. február 3.

Arcradírnak nem vált be, mert nem elég "durvák" a szemcsék, nehezen habzik, nem éreztem azt a bizonyos tisztító hatást sem. Az illata sem volt túl kellemes. Sajna nekem nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

Asztraia

2020. január 31.

Nekem radírnak kevés, mivel a szemcsék benne elég lágyak, viszont napi tisztító arclemosóként szépen üzemel.
Kellemes illatú, jó kis zselés állagú. Használat után tiszta a bőröm, nem feszül.
Igazából semmi extra, ár-érték arányban okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Igazából semmi extra, ár-érték arányban okés.

HeniM

2019. december 14.

Nekem az arcommal semmit se csinál, pedig szeretem tusi közben lemosni a sminkem maradékát, meg egy mélyebb tisztitást tartani, de nekem semmire se volt jó. Igy edzés utánra használom a testemre, hogy lemossam az izzadságot. Nem veszem újra, szerencsére akciósan vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

takacsdalma98

2019. december 1.

imáádom! amikor reggel este mindennap kb egy hétig összefüggően használom annyira letisztitja az arcom. hipp hopp tűnnek el a pattanások. mindennapi használatra tökéletes a radírozása és az állaga illata is szupi! sokáig elég árban is jó
nekem ez a termék 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

nekem ez a termék 5*

csyngo

2019. augusztus 4.

Heti 3-szor használtam amíg el nem fogyott. Nagyon gazdaságos, elég belőle keveset használni. A pattanásokon nem sokat segített, de szépen megtisztította és leradírozta a bőröm. Összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Mannitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.