Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 9.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A kakaóvaj kivonat intenzíven ápolja és hidratálja a száraz bőrt.
Kiváló a nagyon száraz és száraz bőr ápolására. Bársonyos és gyönyörű bőrérzet egész napon át. A gyorsan felszívódó testápoló tej intenzív és hosszan tartó hidratálást biztosít, csökkenti a száraz bőr kellemetlen érzését. A testápoló tej különleges és finom kakaó illata az érzékeket is ápolja.

bugeyes

2019. január 23.

Nem vagyok nagy testápolós, mert a bőröm szerencsére, ahogy az arcomon sem, egyéb testrészeimen sem száraz, viszont, ha mégis extra ápolásra van igényem, érte nyúlok a legszívesebben. Nem ragacsos, kellemes az illata. Csak azért 4*, mert tényleg nem szorulok a mindennapos használatára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

mlexa

2018. december 12.

Tökéletes ezekben a hűvösebb időkben. A lábszáram szinte ekcéma jellegig ki szokott száradni, illetve a kézfejem is. Amióta ezt használom, nincs ilyen gond. Gyorsan beszívódik, és nem ragacsos. Este fürdés után bekenem magam, viszont még másnap is puha a bőröm. Mindig újraveszem ✔

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

timszike

2018. november 29.

Nagyon jó az illata, kellemesen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Nagyon jó az illata, kellemesen hidratál.

Chapshe423

2018. november 5.

Kedvencem. Finom illatú,nem ragadós,sokáig lehet érezni.
Legjobb hidratáló testápoló,mindig van belőle otthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Kedvencem. Finom illatú,nem ragadós,sokáig lehet érezni.
Legjobb hidratáló testápoló,mindig van belőle otthon!

FReka

2018. október 26.

Tavaly télen vettem,idén fogyott el. Kellemes illatú,viszonylag gyorsan beszívódik,puha a bőröm utàna és segített csillapítani a zuhanyzás utáni viszketést is. Nem csodaszer,de jó kis testápoló,lehet újraveszem,ha elfogyott a felhalmozódott készlet. Nyáron nem használtam,akkor szinte semmilyen krémet nem bír el a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Seila

2018. szeptember 18.

Isteni illata van, már csak ezért is nagyon szeretem.. Nagyon jól hidratál, de nekem egy kicsit zsíros, elég lassan szívódik be. Viszont újravevős, mert tényleg szépen puhítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

foxfox

2018. július 9.

Télen és hidegebb időszakban csak ezt használom, imádom az illatát esténként és jól hidratál, reggelre pihepuha bőrt hagy maga után. ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Boboka89

2018. március 19.

Hát nem tudom.. ajándékba kaptam,szerettem volna szeretni,de minimum elhasználni.Egyik se fog menni úgy tűnik.Szerintem az illata is nagyon mű,nem hidratál eléggé,fura érzést hagy a bőrön. A tusfürdőjéről is sajnos ugyanez a véleményem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Jelizz

2018. január 6.

Mivel nem talaltam a boltban Nivea smooth testapolot ezert vigaszbol vettem meg😃 Enyhe edes kakao illata van, sokkal higabb tejesebb allaga van, es meglepoen jo! ez a 2. legjobb Nivea testapolo, hidratal, hamar beszivodik, nyarra is megvennem. ujra vevos!
🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

🙂

leszkovarmoni

2018. január 4.

Ezelőtt a baba kakaóvajas testápolóját használtam évekig, de már kicsit untam az illatát, így találtam rá erre a csodára. Jól hidratál, egész nap érezhető az illata, imádom, most vettem meg a második flakonnal! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.