Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 10.

Kategória:   Szappanok

Kellemes illatot hagy a bőrön,védi a bőrt a kiszáradástól.

blackrose

2020. szeptember 5.

Nekem sajnos nagyon szárítja a bőröm. Pedig tetszik az illata és szépen tisztít. De csak a lábfejem tartom vele tisztán, így nem tudom maximálisan kihasználni a szárító hatása miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

lenochka

2020. augusztus 18.

Megfelelő ápolás, kellemes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Megfelelő ápolás, kellemes illat.

demeterne

2020. május 13.

Nagyon jó kis szappan, szárít ez is mint a többi társa, az illata finom. Kézmosásra használom, meg néha zuhanyzáskor is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 16.

Most vettem meg, eddig nagyon tetszik, mert jó az illata és puha lesz tőle a bőröm. Jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 16.

kabocika

2019. július 25.

Nem irritál és nem szárít, egyik kedvenc szappanunk. Az illatát is szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

Nem irritál és nem szárít, egyik kedvenc szappanunk. Az illatát is szeretjük.

Gabrielaa

2019. május 1.

Nivea illat.Jól tisztit puhitja a bőrt.Mindenből szinte Niveám van.Szappan ,krém,golyós deo+spray.Mindegyik a klasszikus Nivea illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Marsela

2019. január 24.

Nagyon szeretem, tipikus megunhatatlan nivea illat, igaz én csak az arcomat mosom vele, mert az zsíros, és ez a szappan is szárít, mint az összes többi.
A máshol viszont száraz a bőröm. Előtte Dove szappant vettem, de 2 nap múlva annyira büdösnek éreztem, hogy odaadtam anyukámnak, utána vettem Niveát.
A Dovehoz képest meglepett hogy ez mennyire jól habzik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

A Dovehoz képest meglepett hogy ez mennyire jól habzik!

spavanilly

2017. szeptember 23.

Eddig hiába vadásztam rá, egyik drogériában sem találtam...

(Eme kutakodás döbbentett rá, hogy "rendes"/ tehát nem bio-öko- kecsketejes etc./ szappan kínálat alig van!!!!)

Elfogyott a rágóm, útba esett egy kis bolt, és mit látok? Három sötétkék szappan csücsült a kozmetikumos részen😊.

Nagyon telt, hamisítatlan Nivea- tisztaságillat.
A szappan fehér színű, jól habzik.
Zuhanyzás után sokáig érződik az illata!
Szárít, mint minden hagyományos szappan, viszont ezt az illatot nem képes tusfürdő überelni.
Én 289,-Ft -ért vettem.

Ajánlom!🛀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Eddig hiába vadásztam rá, egyik drogériában sem találtam...

Nagyon telt, hamisítatlan Nivea- tisztaságillat.
A szappan fehér színű, jól habzik.
Zuhanyzás után sokáig érződik az illata!
Én 289,-Ft -ért vettem.

Ajánlom!🛀

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag