Nivea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 9.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő olajgyöngyökkel és cseresznyevirág illattal. Gyengéden ápolja a bőrt és selymes tapintást eredményez.

Kingaisa

2021. március 11.

Nagyon jó illata van, szuper, krémes az állaga, hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Nagyon jó illata van, szuper, krémes az állaga, hidratál!

Bradshaw

2020. július 1.

Nagyon tetszik az illata. Igazán jók benne az olaj golyócskák. Kicsit mintha radírozna is, és ha elolvadt, táplálja a bőrt. Én ajándékcsomagba kaptam. Használom a testáplót is hozzá. Együtt nagyon tartós az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

zdoreebaba

2020. április 25.

Nekem is egy kicsit mű illata volt, nem az igazi cseresznyevirág, amit már megszokhattunk. A kis olajgyöngyök tetszettek benne, bizsergető érzést nyújtottak zuhanyzás közben és ennek köszönhetően a bőrt hidratálttá tették. Olajos is a gyöngyök miatt és krémes is egyben, így gyorsan habosodott. Összetevői sem rosszak, a bőrt nem szárítja ki. Elhasználtam, jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Lorsza

2020. február 13.

Kissé műillat, de nem zavaró, azért kellemes, nőies, tartós. Jól habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

Kissé műillat, de nem zavaró, azért kellemes, nőies, tartós. Jól habzik.

HDorina

2019. augusztus 13.

Leárazva vettem meg, nekem kicsit furi illata van. Jól eloszlatható, a gyöngyök szépen felolvadnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Vivus94

2019. június 26.

Nagyon fincsi az illata, szépen habzik, kellemes arányban vannak benne a gyöngyök, nem szárad utána a bőröm. Lehetne kicsit tartósabb az illata, mert tényleg nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Jazmi

2019. június 17.

Imádom ezeket az olajgyöngyös tusfürdőket. Nem tapad, nagyon jól hidratál, jó az illata és pont jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Doora91

2019. május 29.

Ezekbe az olaj Gyöngyös Niveákba szinte szerelmes vagyok😀 annyira jó őket használni, hogy az valami hihetetlen. Az állaguk és a használatuk szuper, kellemesen krémes és megfelelően habzik is. Az illata pedig mind a háromnak isteni és elég hidratáltnak is érzem zuhanyzás után a bőröm. 😊Azért ide írok véleményt, mert ő volt az első, amit használtam, sőt, belőle vagy 3 flakonnal is, mire a másik kettőt megtaláltam/kipróbáltam. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Bettu

2019. április 1.

Próbálok olyan tusfürdőt keresni, aminek erőteljes és tartós illata van, sajnos ezzel sem talaltam meg.. Azon kívül nem rossz tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

devilcsillu

2019. február 18.

Nagyon szeretem az illatát, hangulatossá teszi a tusolást, csak kár, hogy amint lemosom már nem is érzem. Kevésbé habzik fel, de ettől függetlenül jól tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Mannitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.