Nivea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 9.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő olajgyöngyökkel és lótusz illattal. Gyengéden ápolja a bőrt és selymes tapintást eredményez.

TNikita

2021. június 15.

Körülbelül 2 éve használom ezt a tusfürdőt. Az illata fantasztikus. Ez az első tusfürdő életemben, amit még jóval fürdés után is érzek magamon. Nagyon jók benne a kis gyöngyök, és irtó kevés kell belőle. :) Maradok továbbra is ennél. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

zdoreebaba

2019. június 29.

Szerettem ezt a tusit és valahol sajnálom is, hogy kifogyott. A kis olajos sárga szemcsék feldobják és nemcsak táplálnak, hanem makulátlanul tisztítanak és kellemesen radíroznak. Szerencsére én nem éreztem a szárító hatását, pedig az idő alatt, amikor használtam nem igazán használtam testápolót. Viszont szuper erős dús habokat lehet vele csinálni. Ezzel le is vett a lábamról és örök szerelem lett! Az illata pedig nagyon kellemes, sokáig érezni a bőrömön. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Platina890413

2019. április 21.

Kíváncsíságom vezetett a megvételéhez, nem kellett volna😔. Olajgyöngyös még is szárította egy hét után a bőrőmet. Kézmosásra elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Zsuzsi216

2018. november 29.

Nagyon tetszik az illata. Engem még nem szárít, reményem, hogy nem is fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Nagyon tetszik az illata. Engem még nem szárít, reményem, hogy nem is fog.

Egi

2018. október 27.

Illata miatt vettem, eleinte nem szárított, de érdekes h utána egyre jobban kezdett. És abba kellett hagynom a használatát. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

hógolyó

2018. július 5.

A többi Niveához képest gyengének tartom. Tudnak ennél jobb tusfürdőt gyártani. Sem az állaga sem a habzását nem tartom elégségesnek. Tisztít, nem szárít. Teszi a dolgát. Illata nem marad meg. Az olaj gyöngyök szerintem a lefolyóban végzik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

birdie

2018. március 13.

Az illata miatt vettem meg, de egyre jobban kezdtem belőle kiábrándulni használat közben. Úgyhogy most alig várom, hogy elfogyjon. Nekem sajnos nem olyan hidratáló, mint a Dove tusfürdők, úgyhogy maradok azoknál, és nem próbálok ki mást. Egyébként szerintem a habzása megfelelő (bár én fürdőrózsát használok), de kissé híg az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

ndorisz1996

2018. február 18.

Nagyon érzékeny a bőröm, így félve próbáltam ki. Szerencsére nem okozott irritációt. Az egyetlen problémám vele az illata. Eleinte nekem nagyon tömény, majd fokozatosan halványul ez az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Theodora

2017. november 17.

Igazából a tusfurdőkkel "bajban" vagyok, mert nekem aztán tényleg mindegy, ugyanolyan a bőröm tőlük. Amit értékelni tudok bennük, az a design, az illat és az állag. A Niveákat szeretem amúgy, mert nagyon krémesek, akárcsak ez is (5), az illata tetszik (5) és a design is rendben van (5). Amit észrevettem kb. 1 hónapnyi használat után, hogy nagyon apró csillámokat tartalmaz. Ezt az epilátor fényénél szűrtem csak ki. Nekem ez is rendben van, de ez tényleg nem feltűnő, vagy csak nem nézegetem magam. A habzásról rosszakat írtak, nos, ez nekem nem szempont valamiért, szóval lehúzni nem tudom ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Piedra

2017. október 1.

Valóban kissé sűrű az állaga, de a habzásával nekem nem volt semmi bajom. Az illata eléggé élénk, amivel nem lenne baj, viszont nekem kissé olyan pasis illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Mannitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.