Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 9.

Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő olajgyöngyökkel és ylang-ylang illattal. Gyengéden ápolja a bőrt és selymes tapintást eredményez.

tundying

2020. február 17.

Kellemes illat, habzás , sűrű állagú, így viszonylag sokáig elég. Nem szárít, kellemes tapintású a bőröm fürdés után.
Téli időszakra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Téli időszakra tökéletes.

karamella92

2019. szeptember 4.

Olajos tusfürdőM elfogyott, ezt vettem helyette. Az illata egész jó, de ezek az olajgyöngyök nekem nem akartak szétoldódni sehogy se :D. Hidratàlàsban semmi extra, olyan mint egy sima àtlag krémtusfürdő. Elhasználtam, de biztosan nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Beya93

2019. július 8.

Számomra semmi extra, olyan semmilyen. Se az illata se az állaga nem mutatott újat. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Noyko

2018. november 30.

Az alapvető Nivea illat jegyei egy kis extrával megturbózva illatban és a kis gyöngyöcskékkel. Nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

ReiraShiver

2018. január 2.

Nem rossz, tetszik az illata, viszont zavaróak benne a kis gömbök. Inkább maradok a dovenél vagy fanál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

siss

2017. december 29.

Fogalmam sincs milyen illatának kellene lennie az ylang-ylangnak,ennek amolyan Niveás illata van.Felfedezhető benne a sötétkék flakonos tusfürdő illata.Sűrű állaga van,nem lehet rá panasz. A benne lévő olajgyöngyök nyomás hatására szétkenődnek.Én szivaccsal használom,pazarul krémes és illatos habot kapok.Mégis könnyen leöblíthető és bársonyosan puha bőrt ad a törölközés végén. Az illata annyira mégsem lett kedvenc,így emiatt nem venném újra,de az állagát imádom.750 ft-ért vettem egy sima abc-ben eredeti áron,máshol közel egy ezres az ára.
A baj az,hogy pár használat után vakarózok tőle mint egy kutya. Félre is tettem,majd elhasználja más. A cseresznyevirágosra is pályáztam,de már meg sem veszem,mert abban meg a parfüm totál elöl van. 2* az állaga miatt,mert az kifogástalan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Ennie86

2017. szeptember 23.

Egyszerűen szerelmes vagyok az illatába! :) Annyira krémes és habos. Imádom az összes többi nivea tusfürdővel együtt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Daisyyy

2017. május 12.

Nagyon szeretem, akárcsak a többi oil creme testvéreit, csillagos ötös illatban és minőségben egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Mannitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.