Nivea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

48 órás hidratálás száraz bőrre, uborka és matcha tea illattal. Gyorsan beszívódik.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

_-Mia-_

2021. június 29.

Nem igaz, amit a többiek alabb irnak. Sajnos.
Nem fogy ki egy het alatt, pedig igazan tehetne, mert utalom, gyülölöm. Undi ragacsos folyos trutymany, tiszta iszamlos a böröm töle. Fuj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 29.

Nem igaz, amit a többiek alabb irnak. Sajnos.

nadalandy

2020. július 1.

Nem lehet elhasználni. Alig jön ki a flakonból. Olyan fura az állaga, nem igazán hab, inkább olyan folyós trutyi. Maga a termék nem hidratál, csak ragadok tőle. Az illata, olyan amilyen. Illetve nem túl sok ez a mennyiség ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

balankaa01

2020. május 29.

Egy használat után pontozom le. Megengedem, hogy hibás terméket fogtam ki, de ebből véletlen sem hab jön ki, undorító az állaga, mint a félig felvert tojásfehérje, pedig felráztam meg mindent csináltam. Biztos, hogy nem volt használva, mert megszenvedtem vele, hogy eltörjem azt a picit műanyagot.
Radírozás után csípte a karjaimat, amit azért nem értek, mert nem érzékeny a bőröm.
Az illatáról nincs mit mondanom, de ha valakinek ez fontos szempont, elalvás előtt felkenve még a következő reggel is érződött.
Azért adok neki 2 csillagot, mert valóban gyorsan felszívódott (pont ezért vettem, hogy nyáron ne fulladozzak a testápoló alatt), meg mert szép fénye van a bőrömnek most.
Adok még neki esélyt, hátha el tudom így is használni, mert nem szívesen dobnám ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Krtek1

2019. október 3.

Kicsit kesernyés az illata a matcha miatt, nekem ez nagyon tetszett. A hab elég könnyű, így télre talán nem az igazi, nyárra viszont jól esik. Nekem sokáig érződik az illata a bőrön, nagyon szerettem. Akciósan venném viszont csak újra, ennyi pénzért lehet hatásosabb testápolót is kapni ha nem csak egy kis 'más'-ra vágyik az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Evelin123

2019. augusztus 21.

Nekem ez nagyon rossz volt. Uborka szag... Ez most komoly??!! :D De a másik verziója magyon finom illatú. Nekem eleinte égette a bőröm és piros lett tőle. Kevés van benne. Nem.is hidratál kb semmit. Akciósan sem érte meg. A végén, mikor fogy a gáz nem is hab jön belőle. Ennyiért ennél ezerszer jobbak vannak. Egyetlen, ami pozitív,hogy hamar felszívódik de annyit is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Jelizz

2019. július 13.

Uborkas "zold,, teas illat, nyarra kellemes, nem hidratal hu de jol viszont orulok hogy ki tudtam probalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

fokyandi

2019. július 12.

A hatása miatt jó lenne, mert nekem elég volt csak kétnaponta kenegetnem, de ez a "borotvahab" állag... Az elején túl sok jön belőle a végén meg már csak prüszköl, miközben még van a flakonban bőven. 1-2 hétre volt elég, szóval nem túl gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

Vanda234

2019. július 1.

Nagyon nagyon nem!!
Kicsipte a borom mindenhol nem volt jó érzés inkább maradok a sima gyorsan szarado testapolonal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Nagyon nagyon nem!!

miskvx

2019. július 1.

Karácsonyi csomagban kaptam. Télen zavaró volt minden - az illata, az állaga még a színe is :) most nyárra megszerettem. Pont jó az állaga és finom frissítő az illata :) nem gondolom hogy megvettem volna magamtól, de most már örülök hogy ez volt a csomagban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

domcsismiracle

2019. május 4.

Az is lehet, hogy valami selejtes darabot sikerült megvennem, de az állagával nem voltam megelégedve. Ez már a harmadik féle hab amit próbálok, eddig ennek a leggyengébb az adagolási minősége. Mivel ilyen levegős krémet ad, így nagyon gyorsan elfogyott. Az illata kellemes egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2