Nivea

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hopiheD, Módosítva: 2020. február 7.

"Könnyű, gyorsan felszívódó, gél formájú sminkalap, mely mandulaolaj és körömvirág tartalma révén intenzíven hidratálja és puhává varázsolja bőrödet, miközben hosszantartó sminket biztosít. Legyen bőröd egyenletesen sima és természetesen ragyogó!"

hopiheD

2020. február 12.

Nivea makeup-starter után váltottam erre, mert azt már nem lehet kapni. Gyors reggeli sminknél jól jön, hogy gyorsan beszívódik, hamar lehet rá dolgozni. A negatívum, hogy ha túl sokat kenek fel, akkor darabokban pereg le az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Diamond26

2020. január 31.

Alapvetően nem rossz primer, de nekem sajnos irritálja a bőrömet, akkor is ha hidratálok előtte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Lilyvalentine

2019. november 15.

Jó kis primer, viszont nagyobb mennyiségben kerülendő a használata, mivel összeáll nagyon hamar, és darabokban hullik le az arcról.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

Csillagist

2019. szeptember 6.

Régóta szerettem volna már primer-t beszerezni a smink kellékeim mellé, mert sok jó tulajdonságot olvastam róla, többek között itt a krémmánián. Végül e mellett a primer mellett döntöttem, mivel a nívea termékeket nagyon szeretem. Sajnos csalódás lett a vége, pedig mindösszesen csak két napot használtam. Nekem nem vált be, egy-két piros kis foltocska is lett az arcomon. A szemem környékére nagyon ügyeltem, ennek ellenére mégis nagyon égett egész nap a szemem tőle. De mindehhez az is hozzátartozik, hogy nagyon érzékeny bőrű vagyok, csak színezék- és illatmentes gyógyszertári arckrémet használok. Valószínűleg nekem ezért nem volt jó. Ezzel szerintem be is fejeztem a primerek próbálgatását. :) Viszont a hozzám hasonló érzékeny bőrűeknek biztosan hasznos a vélemény megosztásom.
    Az illata isteni, ezért kap egy csillagot. Szép napot nektek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Az illata isteni, ezért kap egy csillagot. Szép napot nektek!

PDEva

2019. április 22.

Finom az illata, könnyen és gyorsan beszívódik, egységesíti a bőrt, selymes tapintású lesz tőle, a hidratáló hatása viszont messze elmarad az elvárhatótól, túl száraz érzés viselni. Akármilyen vékonyan kenem fel, az alapozóim kukacosodnak fölötte - ilyet más primerekkel még nem tapasztaltam, szóval nálam sminkalapként csalódás. Az illata miatt használom el, smink nélküli napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

RCC

2019. április 22.

Nagyon gyorsan beissza a bőröm, valamennyire hidratál is, de a sminkem nem lesz tőle tartósabb. Mivel reggel sietni szoktam fontos hogy minél előbb sminkelhessek az arckrém után, ilyen szempontból ez az egyik legjobb krém amit próbáltam. Az alapozót is könnyebb eldolgozni ha ezt használom. Sokáig elég, kevés kell belőle. Kicsit jobban is hidratálhatna, de amúgy elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Bettu

2019. április 14.

Nem érzékelek különbséget ez és a make up starter között. Van egyáltalán? :)
    Most ezt találtam a boltban, így ezt vettem meg de szerintem szinte ugyanaz a kettő.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Nem érzékelek különbséget ez és a make up starter között. Van egyáltalán? :)

palibogi

2019. április 13.

nagyon jó primer :) eddigi legjobb amit használtam. kevés kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

nagyon jó primer :) eddigi legjobb amit használtam. kevés kell belőle.

girlinpink

2018. december 6.

A krém állaga egész könnyű, lehet vele dolgozni és az illata is egész kellemes. Nem mondom, hogy a legjobb a piacon, de használható, ráadásul sokáig kitart. A bőröm tényleg hidratált lett tőle. Összességében 3* a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
    Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
    Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.