Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   878 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 878 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 878 Ft

Különlegesen gyengéd, semleges illatú formulát kamilla és ápoló vitamin tartalommal, melyet kimondottan irritációra hajlamos, érzékeny bőrre fejlesztettek ki. Borotválkozás közben megnyugtatja az irritációra hajlamos bőrt. Fejlett borotválkozás Ultra Glide Technológiával. A penge könnyen siklik a bőrön, alapos és kényelmes borotválkozást tesz lehetővé, véd az apró vágásoktól és a bőrirritációk kialakulásától.

Ár: 878 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
p1th0n

2017. szeptember 9.

Nagyon szeretek ezzel a habbal borotválkozni, könnyen megy rajta a borotva és az illata is nagyon jó! Nekem a bőrömet is tök jól hidratálja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

czakovaleria

2017. február 25.

Az öcsém használja, ez az egyetlen borotvahab, ami nem irritálja az arcbőrét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Az öcsém használja, ez az egyetlen borotvahab, ami nem irritálja az arcbőrét.

Banszky

2017. január 21.

Páromé de néha én is lopok belőle és a lábamat ezzel borotválom le. :D Célnak megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Erina

2016. július 14.

Férjem csak ezt használja és nagyon szereti! Látszik is a bőrén ha esetleg más márkával próbálkozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

trixie

2015. február 2.

Én meg vagyok vele teljesen elégedve igaz hogy férfi borotva hab de szerintem a női habok ennek a felét se tudták nyújtani mint ez. Az illatán ha túl lépek akkor egy igazán remek cuccot kapunk eredményben. (könnyen siklik és hamar el tudom kezdeni a borotválkozást ennek hatására.plusz nem leszek piros és amikor ezt használom sose vágom meg magam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

CalMag

2015. január 20.

Most az egyik amit használok.
Szerintem jó,Nivea minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Most az egyik amit használok.
Szerintem jó,Nivea minőség.

lovaslany13

2013. május 5.

A barátom vagy ezt vagy a gél változatát használja csak. Jó az illata és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

halloween

2012. november 27.

Páromnak kizárólag ez vált be, a többi amit kipróbált irritációt váltott ki nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

eracream

2012. augusztus 27.

Nő létemre most ezt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kevés elég belőle, nincs nagyon erős illata. Meghosszabította a két borotválkozás közti időszakot azáltal, hogy alapos munkát végez.
Most vettem észre, hogy rossz helyre írtam ennek a fajtának a gél változatáról beszélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2