Nivea

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. április 6.

Kategória:   Tusfürdők

Olyan csábító, akárcsak egy nyári gyümölcskoktél. A benne lévő rizstej különleges ápolást biztosít a bőrödnek.

Vegán

strauszkinga

2020. július 11.

A nyár illata nálam. Mindent visz. Imádom! A mangó és a barack illata közül a mangó a dominánsabb. Élmény számba ment a használata! Isteni illat maradt utána a fürdőben, és a bőrömön is éreztem lágyan. Tökéletes. Sajnálom, hogy elfogyott, de biztosan szeretnék még beszerezni belőle. Plusz pont, hogy újrahasznosított műanyag flakonba töltötték!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Indira

2020. július 10.

Nagyon jó kis tusfürdő, engem első sorban a valódi illatával vett meg. Nem tudom mennyire valódi, de annak érezni (ki nem állhatom a mű illatokat) Friss, gyümölcsös.
Állaga tökéletes, frissítő hatású, igazi nyárra való darab, de én szerintem télen is fogom használni. Minimálisan szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 10.

LolitaLolly

2020. július 8.

Nem akarom nagyon lehúzni, lévén kissé elfogult vagyok, ha nem is feltétlenül a Niveaval, inkabb a barack és mango illattal így együtt meg úgy általában. A rizstej meg csak egy plusz hangzatos hamis marketing, ami nálam bevált. Lényeg a lényeg, ennek cefre pálinka szaga van, akárhogy nézem:D még kérdezték is a velem egy háztartásban élők (sic!), hogy amivel fürdök, az ilyen pálinka szagú vagy csak a szomszédok mulatoznak... engem főleg a kiszerelés és a külső vett meg kilóra ugyebár. Az állaga sajni nagy csalódás, mert abszolút nem olyan finom krémes, selymes mint a másik apricot tusfürdőnek, ami valahol érhető, hiszen ez egy frissítő nyári verzióként fut, de akkor is. Alig akar kifolyni, elég fura, hogy külön nyomni kell és akkor is így visszaszívja magát, jobban nem tudom leírni🙄 de legalább habzik.. első használat után amúgy volt egy kis fura, talán szárazkás érzet a bőrömön. Mindenestre pozitívan tekintek a jövőbe további használatát illetően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

lenochka

2020. július 4.

Kellemes, gyümölcsös, nyárra kiváló frissítő tusfürdő. Zuhanyzás után sokáig érzem az illatát.
Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Érdemes kipróbálni!

norkak

2020. május 31.

Igazából az illata miatt vettem meg, tetszett a tubus is, bár az ára szerintem kicsit túlzás. Sajnos hozza a szokásos nivea érzést- konkrétan le tudnám vakarni a bőröm, annyira viszket tőle. Kézmosóként végezte :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

HeniM

2020. május 21.

Nagyon tetszik, hogy úgy néz ki, mint valami ivójoghurt, ráadásul újrahasznosítható is! Adtam esélyt neki, mert cukinak néz ki, finom az illata dobozból. Tusolásnál viszont olyan olcsó, műanyag barack illata van, mintha valami romlott tusfürdőt használnék. Nagyon kellemetlen az illata és szerencsére nem is tartós. Tisztit, habzik, de semmire se jó. Nem veszem újra, csak a doboz miatt adok rá pontot, amúgy is drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Mercy23

2020. május 12.

Azért vettem meg mert feltűnő kis tubus. Nagyon jó illatú, imádom a mangót!
Ráadásul természetes, lebomlo tubusban. Elég drága 1400 Ft ért de nekem tetszik nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Azért vettem meg mert feltűnő kis tubus. Nagyon jó illatú, imádom a mangót!

auberginecat

2020. május 8.

Az flakon nagyon szép, az illata is jó, de ennyi pénzért kicsit többet vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Bettina1984

2020. április 29.

Az illata isteni, de nem érzem a frisseséget mint pl a Baba Bodza és rozsaviz tusfürdőnél, pedig nem vagyok egy Baba rajongó.
Irritál is valamelyest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 29.

Irritál is valamelyest.

zita98

2020. április 8.

Nagyon új lehet még mert épp hogy megtaláltam a dm polcán, még az ára sem volt kint. ( Ami 1399 )
Egyébként nem rossz egy kis tusfürdő, egész kellemes, friss illata van.
Kíváncsi vagyok a többi illatra is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Egyébként nem rossz egy kis tusfürdő, egész kellemes, friss illata van.
Kíváncsi vagyok a többi illatra is. :)

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.