Nivea

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. április 6.

Kategória:   Tusfürdők

Olyan csábító, akárcsak egy nyári gyümölcskoktél. A benne lévő rizstej különleges ápolást biztosít a bőrödnek.

Vegán

sztinke

2022. június 1.

Mivel egyre szárazabb, érzékenyebb a bőr a testemen is, nem nagyon szoktam már ilyen "klasszikus" tusfürdőket venni, inkább babafürdetőket, patikai vagy olajos tusfürdőket használok. De ezt ajándékba kaptam, úgyhogy gondoltam kipróbálom. Nem használom minden nap és szigorúan krémezem magam utána, de így teljesen vállalható. Az illata kellemes, bár elég enyhe. Az állaga kicsit sűrűbb zselé, de elég jól felhabzik, főleg fürdőrózsával. A tisztító hatásával nincs gond és nem is irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 1.

borbasemese

2022. május 18.

A flakon feléhez érve már nem tapasztalom olyan jónak ezt a tusfürdőt, mint eleinte, amikor jól esett használni. Megváltozott, olyan zavaros lett a tartalma. Mind az illata és a használata után nem érzem olyan jól magamat a bőrömben. Sajnálom, mert szerettem felfrissülni a finom illata alatt és a bőrömet se irritálta és jó áron is sikerült hozzájutnom. Sajnos ugyanez elmondható a görögdinnyés társáról is. Akármennyire is jónak ígérkeznek, a Fresh Blends kollekció többi darabjával már nem fogok megpróbálkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Ennie86

2022. május 8.

Annyira jó az illata, hogy legszívesebben meginnám. :) Nagyon kellemes, frissitő nyári tusi. Az én nyafka bőrömet nem szárítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 8.

AnnaAnyaralu

2022. május 8.

Nagyon finom,frissítő illata van.Tényleg mint egy koktél! Az előző hozzáállásokkal ellentétbwn rajtam tartós az illata, tenyleg elég drága, de a rossmamban akciósan 1000 ft körül megéri talán

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

L.Lili

2022. május 2.

Az illata nagyon jó, de tusfürdőnek semmi extra. Az árát kicsit soknak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Az illata nagyon jó, de tusfürdőnek semmi extra. Az árát kicsit soknak érzem.

OroszBeus

2022. március 9.

Már egy ideje ezt a tusfürdőt használom és én nagyon szeretem. Nem szárítja a bőröm, isteni az illata. Az ára tényleg magas egy kicsit, de nem használok sokat belőle így végülis sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Jujuci

2021. szeptember 2.

Jajjjjj irtó csalódott vagyok. Isteni finom az illata, legszívesebben meginnám. Komolyan jó kedvem lesz tőle tusolás közben annyira jó. Állaga géles, egész jól habzik. Viszont amint kilépek a tus alól, volt illat nincs illat, bőrön szinte egyáltalán nem érezni. Pedig úgy szerettem volna. Az ára így indokolatlanul magas. Újravenni biztosan nem fogom, mert negyedáron is találok ilyesmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Kremcica

2021. augusztus 16.

Gyakorlatilag egy az egyben egyetértek @Csokiskeksz véleményével. A melegebb időre vettem felfrissülésnek miután a korábbi mangós tusfürdőmet sehol nem találom. Isteni, innivalón finom nekem inkább mangós illata van. Tisztít és jó tapintású utána a bőröm, de nem érzem tisztának a bőrömet (főleg a meleg időben) és az illata nem tartós. Csinos, újrahasznosított flakon és valamivel nagyobb kiszerelésű a szokásos tusfürdő adagnál, de akkor is túlzás az ára. Az csak ráadás hogy alig találtam meg a sokadik dm-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

S.K

2021. június 6.

Nem nagy durranás. Illata jó a flakonban, de bőrön nem érződik. Felfrissülést nem ad, de cserébe legalább jó drága.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

Csokiskeksz

2021. március 6.

Az üvege és az illata miatt legszívesebben meginnám, annyira hasonlít egy isteni smoothie-ra! :) Sajnos az illata rajtam egyáltalán nem tartós, illetve az ára is elég borsos, ezért csak 4 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.