Nivea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NBetty, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Alaposan tisztít, eltávolítja szemsminket és hidratálja az arcbőrt.

Reni1889

2019. február 28.

Hihetetlenül jól hidratál és az illata is nagyon kellemes. Nagyon puha és selymes lesz tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Nymphea

2018. április 30.

Glamour napokon szereztem be, és a tonikjával együtt most ők lettek az arcápolási rutinom alappillérei. Nem dobtam egy hátast a finom illat mögött másodhegedűsként előbukkanó alkoholtól, de egyelőre jól szuperálnak, viszont már újra nem venném őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Airina

2018. február 20.

Tényleg nagyon jól hidratál és jól tisztít. A sminket kevésbé távolítja el alaposan, mint a micellásvíz, de így is szupi :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Klaudija27

2017. szeptember 3.

Sensitive társát használom Heti 1-2 alkalommal. minden napos használat után észrevettem, hogy több pattanás van az arcomon és zsírosabb is a bőröm. Viszont, ha betartom a számomra megfelelő mennyiséget, akkor a bőrömnek nyújt egy kis extra löketet és kisimultabbnak látom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Fabi95

2017. május 3.

Ajándékba kaptam, kellemesen csalódtam. Féltem hogy a vegyes bőrömre nem lesz jó/pattanásokag fog képezni. Egyiket se tapasztaltam!Megfelelően hidratál. Gondolkozok az újravételén!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Annarozi

2017. április 13.

Nekem nagyon bejön, én kézzel szoktam az arcbőrömbe masszírozni, utána bő vízzel lemosom. Frissít, tisztít, és ápolja is a bőröm. Senem zsírosít, senem szárít, a bőrtípusomhoz úgy látszik pont jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

mogyizsuzsi650304

2017. február 11.

Sajnos elég régóta nem jártam a KRÉMMÁNIÁn ezért elkövettem a butaságot hogy ezt megvettem. Leginkább az öt piros pöttyöcske miatt. Legközelebb jobban odafigyelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 11.

Bambino97

2016. április 25.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban. Egyrészt a textúrája nagyon jó a normál arcbőrömhöz, ami azért hajlamos kiszáradni a tonikoktól, de alapjáraton nem problémás. Viszont semmi plusz tisztaságérzetet nekem nem ad. A sminket könnyedén lemossa, de nem érzem hogy frissítene vagy valamit is tenne az arcbőrömmel. Ezért az árért nekem keveset produkál. Sima sminklemosásra megfelel de nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 25.

spavanilly

2015. november 13.

Az egész arcomra nem szeretem használni, mert nagyon zsírosít, de a sminkeltávolításra a szemeimről tökéletes. Nem érzem, hogy szárítaná a bőrt, mint más sminklemosó, ezért szeretem vattapamacsra téve letörölni vele a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

Gemi

2015. október 11.

Sok arctisztítót próbáltam már, de mind közül ez tetszik a legjobban. Reggelente szoktam használni, egy kis vattapamacsra kinyomok egy keveset, azzal áttörlöm az arcom, majd vízzel lemosom. Az éjszaka alatt eléggé zsírossá válik a bőröm, így reggel nagyon jó ezzel letisztítani, mert tényleg tisztábbnak és frissebbnek érzem az arcbőröm, és ami nekem nagyon fontos volt: nem szárít, kellemes hidratáltságot szoktam érezni utána. Finom az illata is, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.