Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: p3trababa, Módosítva: 2012. január 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Latte

2017. december 29.

Műeper szagú, nem szép fedésű, szárít, kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Műeper szagú, nem szép fedésű, szárít, kuka.

Yummy

2017. szeptember 16.

Nem szeretem az illatát, a színe sem áll jól nekem és nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Nem szeretem az illatát, a színe sem áll jól nekem és nem hidratál.

tmscsilla

2014. május 5.

Nosztalgiából vettem meg egy leárazáson, mert pont olyan, mint az első labello-k, amiket gyerekként kaptam. A színe nem rossz, sötétebb pinknek mondanám, de nem igazán tartós. Hidratálni... hát nem igazán hidratál, sőt, gyakori használat mellett mintha szárítana :/ Az egyetlen, amiben tökéletesen teljesít, az az illata, olyan, mint a Márka meggyé volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Annie137

2014. március 13.

Én nagyon szeretem az illatát, azzal viszont egyetértek, hogy sokat nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 13.

vvcs

2014. március 12.

Nem nyerte el a tetszésem ez az ajakbalzsam. Az egyik dolog az, hogy nem hidratál jól, a második pedig, hogy a színe se a legszebb. Az illata az tetszik, de kb. ennyi róla!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

miomio

2013. február 7.

Amerikából hoztam már a másodikkal belőle. Sajnos az idők során ebbe is belecseppentek a csillámszemcsék. Csillám nélkül szerintem sokkal jobban hidratált anno az első tubus. A színével én meg vagyok elégedve! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

sissy93

2012. október 26.

Az illata finom, de ezzel a színnel nem mertem emberek közé menni. Hidratálás? Á, inkább hagyjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

CrazyKid

2012. október 25.

Rettentő ronda a színe,olyan utcalányos vagy nem is tudom...Egy kibulizott este után kentem fel,hogy helyrehozza a kiszáradt számat,de csak mégjobban kiszárította és fájt is.Borzalom.Leszedni is nehéz,szinte beivódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

fayless

2012. július 15.

Pár napja vettem észre a számon, hogy Labello függő lett, mert a használata után pár órával kiszáradt. Rögtön abba is hagytam és visszatértem a jól bevált kedvencemhez. Csak a színe miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

terke29

2012. június 19.

Valami borzadalom málnaszörp színű,és szárítja a szám.Nem szeretem egyáltalán,és még meg is olvadt a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Myristyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Trideceth-9
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Citrus Aurantifolia (Lime) Juice, Trideceth-9
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Isopropyl Palmitate, Neohesperidin Dihydrochalcone, Limonene, Eugenol, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 77499
Tartósítószerek: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!