Nivea

Ár:   €4.45   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   €4.45
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

2 az 1-ben nappali hidratáló arckrém és sminkalap száraz és érzékeny bőrre, mandulaolajjal és körömvirág kivonattal.

matine91

2018. május 9.

Az impulzusvásárlói mivoltomnak köszönhetően a kosaramban landolt, egyébként is meg vagyok elégedve a Nivea arckrémeivel, mert nem csattogok ki tőle. Nyárra szerintem egy pillekönnyű krém, ami maga a csoda az 50 fokban.
A termék kibontását követően megcsapott egy hihetetlenül ismerős illat, de betudtam annak hogy ez a tipikus Nivea illat. Majd miután felkentem az arcomra már egyértelmű volt... ez a korábban kapható Make up starter krém, csak most "Glow" néven fut.
Sminkalapnak nagyon jó, nem kell a párom After shave balzsamja után nyúlnom :D
Egy hét használat után én adok egy négyest, később updatelek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Sminkalapnak nagyon jó, nem kell a párom After shave balzsamja után nyúlnom :D
Egy hét használat után én adok egy négyest, később updatelek. :)

Panni21

2018. május 3.

Igazából az "érzékeny bőrre" "varázsszó" miatt választottam, mivel elég nehezen találok könnyed nappali arckrémet a bőrtípusomra elfogadható áron.
Mint általában a 2in1 termékek nagy része, ez is valamivel jobban ellátja az egyik funkcióját, mint a másikat. Primernek tökéletes, az állaga is inkább arra hasonlít, nagyon könnyed, géles. Azonnal beszívódik, szép és tartós a végeredmény.
Arckrémnek kicsit kevésnek érzem elsőre, aztán lehet, változik a véleményem, ahogy beköszönt a nyár.
Sajnos nem volt teszter a boltban, így nem tudtam megillatolni, meg is lepett otthon, mennyire erős, tartós illata van (a kezemen próbáltam ki, és még egy kézmosást követően is intenzíven érződött), azért mégiscsak egy érzékeny bőrre szánt termékről van szó.
A csomagolása nagyon szép, kellemes kis krém az árához képest (a fenti áron vettem én is).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract