Nivea

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2016. május 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Leander

2020. július 9.

Nem rossz, nem irritál. Borotválkozáshoz azért sokkal jobb és hatékonyabb a rendes borotvahab. Összességében pedig a Beliema lemosóját sokkal jobbnak találom, mert utóbbi amellett, hogy maga nem irritál nagyban segít abban, hogy más forrásból származó irritációt is megakadályozzon - ennél a terméknél ilyen hatást sajnos nem tapasztaltam. Egy átlagos intim lemosónak mondanám, ami jobb és kíméletesebb, mintha szappant használna az ember, de ezen túl további előnyét nem éreztem a használatának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

esztikhlm

2017. január 25.

Én is csatlakozom, és nagyon sajnálom, hogy nem gyártják már. Múltkor egy eurós boltban még találtam egy utolsót, azzal spórolok, mert még nem találtam meg az utódját, hiszen eddig ehhez képest minden csalódás volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Banszky

2017. január 21.

Az egyik legjobb intim lemosó volt,nem értem miért nem gyártják már,szerintem sokan visszasírják. Tényleg szépen és gyorsan lehetett vele borotválni az érzékeny részeket és nem irritált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

HardCandy092

2016. október 6.

Valahogy nekem a Nivea intim mosakodók váltak be a legjobban, ez volt a kedvenvem belőle, tényleg segítette a borotválkozást és nagyon kellemes illata volt, gyengéd tisztítással, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Timo21

2016. augusztus 25.

Nagyon sajnálom hogy kivonták a forgalomból, imádtam. Borotválkozásra máshova is használtam, és úgy is bevált. Nagyon sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Dark4ngel

2016. augusztus 9.

Kedvenc lemosom odalentre. Kremes allagu, jol habzik, ezert keves is eleg belole, nekem egy tubussal tobb mint fel evig kitartott. Eleg eroteljes parfumos, de mivel irritaciot nem okozott meg borotvalkozasnal sem, igy siman megeri az 5 csillagot, a csunyacska osszetevok ellenere. Borotvalkozashoz is hasznalom, kevesebb kipattogassal jar, konnyeden siklik rajta a penge. ( ha nincs keznel borotvahab, meg a labamat is ezzel kenem be borotvalkozaskor...) intimtolcser eloblitesere is mukodik, nekem bevalt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

BHeni

2016. július 29.

célnak megfelelő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

célnak megfelelő

SzandrASD

2016. június 2.

Nagyon sajnálom amiért kivonták a forgalomból,mert egyrészt jól tette a dolgát, másrészt borotválkozásnál nem pattogtam úgy ki tőle bikini vonalon. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

szelesteirita

2016. május 4.

Egyszer vettem ilyet, a megszokott kék színű helyett. Tette a dolgát, ezért nincs is panaszom. A borotválást tényleg megkönnyítette, de csodaszernek azért nem nevezném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

generalnagy

2016. május 4.

Nálam is lassan fogy, a borotválkozást megkönnyíti, de csak ezért nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

Hidratálók: Lactic Acid, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Methylparaben i I ta I par 0 0