Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 23.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kifejezetten az intim területek érzékeny bőrének gyengéd tisztítására lett kifejlesztve. Kellemes közérzetet és friss érzést biztosít – egész napon át. Aloe vera tartalmának köszönhetően gyengéden tisztít, míg a fehér tea lágy illatával felfrissíti az intim területet és a hosszan tartó tisztaság és frissesség érzését nyújtja - bárhol, még az otthonon kívül is. A kíméletes és gyengéd formula tejsavat tartalmaz, ami hozzájárul az intim területek optimális pH-értékének fenntartásához, így biztosítva az egész napos jó közérzetet.

• Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok és nőgyógyászok által tesztelt.
  • Alkáliszappan-mentes.
  • Kizárólag külső használatra.

Fiszuli

2020. augusztus 12.

Nem használom állandóan, csak ha hosszabb időre vagyok távol az otthon melegétől, pl hosszúhétvége, nyaralás, telelés, túrázás, stb. Hiába vannak meg "házon kívül is" a megfelelő higiéniai körülmények, tökéletes tisztálkodási lehetőségek és kulturált mosdók (főleg a szálláson), én valahogy csak akkor érzem magam tisztának, hogyha ezt a kendőt használom minden mosdó használat után. Bár ebbe biztos bele játszik az is, hogy egyébként félek a "mindenféle" mosdókban összeszedhető fertőzésektől, még akkor is, hogyha semmi okom nincs rá. Valahogy pszichésen nyugtat, hogy teszek valami pluszt a "lenti" frissességért és tisztaságért, szinte folyamatosan, egész nap. Így mondanom sem kell, nálam egy ilyen kis kiszereléses tasak nem sokat bír és így totál pénzkidobás, pocséklás és mondhatni környezetkárosítás (nagyon sok szeméttel jár) amit művelek vele, de nem tehetek róla, másként begolyóznék. Alapvetően nem vagyok kényszeres, de ebből nem engedek. Én szeretem az illatát, jól zárható a tasak (bár nálam esélye sincs kiszáradni), mindig egyesével jönnek ki belőle a kendők. Nem irritál, nem pirosodok és nem viszketek tőle, állandó, több napos használat mellett sem. A kendő "állaga", vastagsága jó, nem foszlik, nem nyúlik, nem lyukad ki. Kiváló minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

miko02

2020. augusztus 11.

Mindig van a táskámban egy tasak, és a munkahelyi vészhelyzetes csomagomban is, nagyon szeretem. Frissít, biztosítja azt a higiénia szintet amin jól érzem magam. Hónapok alatt sem szárad ki, még azután sem, hogy felbontottam, kellemesen puhák és vastagok a kendők. Én az illatát is szeretem, nem irritál, tényleg csak pozitív dolgokat tudok róla mondani. Állandó kellék, és pont. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. június 22.

Frissít és nagyon jó illata van. Kár hogy csak 20db-os kiszerelés van belőle:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 22.

Frissít és nagyon jó illata van. Kár hogy csak 20db-os kiszerelés van belőle:(

krisztike09

2020. április 26.

Friss érzetet nyújt, illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Friss érzetet nyújt, illata is kellemes.

szanii

2019. július 3.

DM boxban volt, magamtól nem vettem volna meg a parfüm miatt. Friss, kellemes érzést nyújt, jobban erzem magam tőle. Rendszeres használatnal gyorsan fogy. Ennek ellenére ha elfogy, parfüm mentes intim torlokendot fogok venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Nymphea

2019. április 6.

Nagyon tetszik ez a kendő. Valóban frissítő érzés a használata, de a borsos ára, és mert a Jessa kendő (Dm) erősebb, strapabíróbb és fele ennyibe kerül, még nem tudom, hogy újravegyem-e. Ennek ellenére megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

csill87

2017. július 30.

Kb egy évig hurcoltam a táskámban és a csomagolásának semmi baja nem lett, nem folyt ki, jól záródott, meglepő módon pedig még az utolsó kendő is megfelelően nedves volt. Plusz nagyon kellemes frissítő és tiszta illata van. Magamtól sosem vettem volna meg, Pixivel kaptam, rendeltetés szerűen nem használtam, inkább csak a melegben a bőrömet frissítettem fel vele, illetve vész esetén az elkenődött sminkre is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

viviennoo

2017. július 12.

Nem csalódtam, hisz Nivea. Amit ígér, azt tartja is, de a csomagolása nem az igazi. Nyilván az ilyen terméket sokan leginkább a táskájukban tartják. Úgyhogy ha lenne kisebben, annak nagyon örülnék egy kicsit erősebb visszazárhatósággal. ugyanis a táskámban folyton kinyílt :/ Viszont az árával nem igazán vagyok kibékülve. Volt már olcsóbb törlőkendőm is, ami szintén tetszett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

OrosziEszti

2017. május 30.

Nem szárítja a bőröm, nem irritálja. Friss és kellemes érzést ad! Újraveszem, a nagy melegekben különösen jó. Nekem a tasak nem bírta sokáig, hamar kiszakadt és ezért gyorsan száradt ki a termék. De ez lehet csak az én szerencsétlenségem miatt van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

252n

2016. december 20.

Fesztiválra vettem meg, de nagyon megszerettem. Nem száradt ki, az illata nagyon kellemes, frissít, nem irritál. Szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.