Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 23.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kifejezetten az intim területek érzékeny bőrének gyengéd tisztítására lett kifejlesztve. Kellemes közérzetet és friss érzést biztosít – egész napon át. Aloe vera tartalmának köszönhetően gyengéden tisztít, míg a fehér tea lágy illatával felfrissíti az intim területet és a hosszan tartó tisztaság és frissesség érzését nyújtja - bárhol, még az otthonon kívül is. A kíméletes és gyengéd formula tejsavat tartalmaz, ami hozzájárul az intim területek optimális pH-értékének fenntartásához, így biztosítva az egész napos jó közérzetet.

• Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok és nőgyógyászok által tesztelt.
  • Alkáliszappan-mentes.
  • Kizárólag külső használatra.

Nymphea

2019. április 6.

Nagyon tetszik ez a kendő. Valóban frissítő érzés a használata, de a borsos ára, és mert a Jessa kendő (Dm) erősebb, strapabíróbb és fele ennyibe kerül, még nem tudom, hogy újravegyem-e. Ennek ellenére megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

csill87

2017. július 30.

Kb egy évig hurcoltam a táskámban és a csomagolásának semmi baja nem lett, nem folyt ki, jól záródott, meglepő módon pedig még az utolsó kendő is megfelelően nedves volt. Plusz nagyon kellemes frissítő és tiszta illata van. Magamtól sosem vettem volna meg, Pixivel kaptam, rendeltetés szerűen nem használtam, inkább csak a melegben a bőrömet frissítettem fel vele, illetve vész esetén az elkenődött sminkre is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

viviennoo

2017. július 12.

Nem csalódtam, hisz Nivea. Amit ígér, azt tartja is, de a csomagolása nem az igazi. Nyilván az ilyen terméket sokan leginkább a táskájukban tartják. Úgyhogy ha lenne kisebben, annak nagyon örülnék egy kicsit erősebb visszazárhatósággal. ugyanis a táskámban folyton kinyílt :/ Viszont az árával nem igazán vagyok kibékülve. Volt már olcsóbb törlőkendőm is, ami szintén tetszett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

OrosziEszti

2017. május 30.

Nem szárítja a bőröm, nem irritálja. Friss és kellemes érzést ad! Újraveszem, a nagy melegekben különösen jó. Nekem a tasak nem bírta sokáig, hamar kiszakadt és ezért gyorsan száradt ki a termék. De ez lehet csak az én szerencsétlenségem miatt van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

252n

2016. december 20.

Fesztiválra vettem meg, de nagyon megszerettem. Nem száradt ki, az illata nagyon kellemes, frissít, nem irritál. Szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 20.

Black Fairy

2016. november 4.

Ápol, tisztít, nem irritál, frissességet biztosít az intim részeken, kényelmesen hordozható, nagyon praktikus a kis "biztonsági" cucc a nyitókán - amin látszik, hogy volt-e már előttünk kinyitva a termék, és így biztosan nem kiszáradt kendőket kapunk csak, bár nekem végig nedves maradt a tasakban, gyorsabban elhasználtam, minthogy elkezdett volna száradni....Az egyetlen dolog, ami számomra érthetetlen az illata...vagyis amúgy nem zavaró, meg egész kellemes, de úgy gondolom túl erős, és hát hiába van az utolsó helyen a parfüm az összetevők között, azért mégis csak olyan részeken alkalmazzuk a terméket, ahol szerintem ez az utolsó dolog, amit tudni szeretnénk - bár ez lehet csak engem zavar, ettől függetlenül megéri az árát, és jó termék, semmit nem tudok felhozni ellene, szóval legyen öt csillag, érzékeny bőrűek pedig vigyázzanak vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

generalnagy

2016. augusztus 25.

Nagyon finom illata van, kellemesen ápol, jól tisztít, sokáig nedves marad a kis visszazárható tasakban. Könnyen meglapul a táskámban, szinte mindig velem van. Nagyon megszerettem, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.