Nivea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kellemes közérzetet biztosít és hatékony védelmet nyújt nap, mint nap - kifejezetten az intim területek igényeire kifejlesztve. A törlőkendő bio jojobaolajjal és természetes kamilla kivonattal gazdagítva kíméletesen tisztít és felfrissít - bárhol, még az otthonon kívül is. A gyengéd formula tejsavat tartalmaz, ami hozzájárul az intim területek optimális pH- értékének fenntartásához, így biztosítva az egész napos jó közérzetet.

Dorci1987

2019. július 12.

Az a frissesség és tisztaságérzet, amit ad a használat után, nekem mindennél többet ér. Imádom az illatát is, tökéletesen záródik, hosszú idő után is, éppen pont elég nedves (nem érzi magát az ember utána vizesnek, de tökéletesen frissít, és tisztít), nem szakad, nem nyúlik az anyag. Egyet sajnálok csak, hogy nincs nagyobb kiszerelésben olcsóbban is :D Imádom, abszolút 5*, soha nem mondanék le róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Envie

2019. május 8.

Az alábbi vélemények alapján esett erre az intim törlőkendőre a választásom a boltban ahol épp vásároltam, 5 termék közül. Sajnos nekem hiba volt. Engem irritált, pici égő/csípő érzésem volt a használata után. De gondoltam akkor lehet velem van a baj, hisz itt mindenkinek bevált...bár ennek semmi előjele nem volt előtte. Ki is próbáltam picit később egy másik, állandóan itthon lévő baba és egy maradék intim törlőkendőt is, de azok egyáltalán nem irritáltak. Ugyhogy sajnos ebben van vmi. aminek nem kéne benne lennie. A két csillagot az illatára, az állagára és a pont jó nedvességére kapja, mert ezek rendben vannak, épp csak elhasználni nem tudom már, pedig nem volt azért olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

sztike

2019. március 15.

Mindig visszatérek ehhez, nem találtam még jobbat. Kellemes illat, semmi irritáció, a kendők elég nedvesek, megfelelő méretűek és nem nyúlós-szakadós fajták. Mindig van a táskámban egy csomaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

silence

2018. október 16.

Egyik kedvenc intim törlőkendőm évek óta! Szolid tisztaság-illata van, kényeztetően, ápolva tisztít még akkor is, ha éppen nincs lehetősége az embernek tusolni. Nem használom minden nap, de amikor szükség van rá, akkor csillagos ötöst produkál nálam! :-)
A csomagolását is szeretem, mert hiába van napok (esetleg hetek) óta felbontva, akkor sem szárad ki, könnyedén visszazárható a kis tasak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

evetish

2018. augusztus 15.

Kedvenc törlőkendőm, szuper illata van, kellően nedves, a csomagolása is szuper, rendesen visszazárható, nem tud kiszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

zsizi

2018. június 25.

Nagyon-nagyon jó illata van, ami számomra fontos volt, mert már volt olyan tapasztalatom intim kendővel, hogy nagyon kellemetlen szagú volt a termék, amikor kijutott a zsacskóból, és magamon sem volt kellemes. Azt hiszem egy kamillás (Naturella?) termékkel esett ez meg, azóta félve vásárolok ilyesmit. De most nagyon kíváncsi voltam, hogy a dm legdrágább (650 Ft) kínálata mit tud. Messze a legjobb, a Carefree-s aloe-t is próbáltam, az sem volt annyira hűde, de ez most egyenlőre úgy tűnik, jó választás volt. Engem irritálnak a mesterséges illatanyagot tartalmazó intim cuccok,így egy ez is, bár csak mérsékelten égek tőle. Sajnos emiatt nem tudok max pontot adni rá, de mivel minden egyéb szuper (a visszazárható teteje is szuperül visszaragad, más termékeknél nincs ilyen jól megoldva) ezért 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

wildrose

2018. március 23.

Kellemes, friss illatú törlőkendő, jó méretű, megfelelően nedves és jó minőségű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

Beya93

2018. február 12.

Jó illatú, nem irritál, felfrissít, viszont ugyanezt tudja az x-epil is feleannyiért. Emiatt nem fogom újra venni, semmi extrát nem tud ezért az árért. (Most nézem 599ft van ide kiírva, lehet engem vertek át de én ezresért vettem...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

szanii

2017. december 30.

Csak lekaptam a polcról, az elején néha-néha vettem elő, finom és jó illatú, és nem irritál. Mára már rendszeresen használom és mindig megtalálható a táskámban. Igazi frissességet ad! Az ára olcsó. Nekem elég sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

aranyhaaaj

2017. január 15.

Nagyon szeretem, jó illatú, nálam is mindig megtalálható, mert rendszeresen használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.