Nivea

Ár:   508 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2017. május 21.

Kategória:   Egyéb

A Nivea Intimo Natural intim törlőkendő ápoló kamilla kivonatot és tejsavat tartalmaz, ezáltal különleges ápolást biztosít az intim területek számára. Óvja az intim testrészeken található bőrfelület természetes pH-értékét, valamint különlegesen gyengéden tisztít, megbízható védelmet nyújt és kellemes közérzetet, kényelemérzetet és frissességet biztosít egész napra - bárhol, bármikor. Alkáliszappan - és színezőanyag-mentes. Bőrgyógyászatilag, nőgyógyászatilag és klinikailag tesztelt. Csak külsőleg alkalmazandó.

marryjane

2017. május 3.

Nem elég nedves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Nem elég nedves.

relaj

2017. január 9.

Szerintem a legjobb törlőkendő, finom az illata, elég nedves és nehezen szárad ki, nem irritál, könnyen és jól visszazárható, csak kicsit drága. De ettől még szerintem a legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Zutyulo

2016. november 8.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Kellemes az illata, nem irritálja a bőrt, kis helyen elfér.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Kellemes az illata, nem irritálja a bőrt, kis helyen elfér.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
HardCandy092

2016. október 6.

Kipróbáltam sok féle törlőkendőt, ez lett a második számú a Nive Sensitive után, a hatásuk teljesen ugyanolyan jó, a másiknak az illatát egy kicsit jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Sindy6

2016. február 1.

Nagyon kellemes illatú, nem irritált. Ajándékba kaptam az intim lemosóhoz, de alapáron nem vettem volna meg. De így lehet, hogy beruházok rá

Update: Életem részévé vált! Imádom!!! Soha nem okozott még irritációt. A lemosójával együtt fantasztikusak
Update 2: Örök szerelem ( sajnálom hogy egy két összetevője szörnyű :( ) de amióta használom, nem jött vissza semmilyen gyulladás
Update 3: Még mindig kedvenc, de úgy látom egyre több boltban szűnik meg, mert átveszi a helyét az új kiadás. Még mindig szerelem, na de azon a parabének... :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

-.Nikii.-

2016. január 12.

Nagyon szeretem az illatát és a kiszerelését is. Nem drága és nekem kitart egy darabig.
Múltkor a táskám alján találtam meg bontott állapotban, kb 2 hónapos lehetett és a legutolsó kendő is ugyanolyan nedves volt, mint az első. Összetevői nem túl szépek, de csak akkor használom ha muszáj és amíg nem okoz irritációt, addig ez a legjobb számomra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 12.

juditkaa70

2015. december 19.

Szuper intim törlőkendő! Semmilyen irritációt nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 19.

Szuper intim törlőkendő! Semmilyen irritációt nem okoz.

JudithBeauty

2015. augusztus 26.

A Nivea intim lemosóval együtt vettem meg, így volt akciós. Az illata ugyanolyan, kellemes és frissítő kamillás, nem okoz allergiát. Bár a parabéntartalom eléggé riasztó, de szerencsére nálam nem jelentkeztek negatív hatások. Mindig van a táskámban egy csomaggal, hogy bármikor fel tudjam frissíteni magam. A 20 db azonban nagyon hamar elfogy.
A visszazárható fülecske praktikus, nem szárad ki a kendő, mint a Bella esetén. Azonban azért 3 csillag, mert a mennyiség-ár aránya rossz, és a parabén másoknál okozhat bajt, ezért nem lenne szabad belerakni az összetevőkbe, főleg mert érzékeny terület tisztántartásáról van szó. Valószínűleg legközelebb kihagyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

pzsofia

2015. augusztus 11.

Jó kis kendő, ha gyorsan szeretnék "felfrissülni" odalent és nincs utána vizes, ragadós érzetem. Mosakodógéljét is használom. Egy csillagot levontam az ára miatt, 2o kendőért ez egy kicsit drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Luppuss

2015. április 17.

Parabének vannak benne... Soha nem használnám intim területen. És amúgy is érzékenyen reagál ilyesmire a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.