Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: dorkaphoto, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Kategória:   Tusfürdők

Babooca

2019. augusztus 26.

Régen az egyik kedvenc tusfürdőm volt, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Mindig epekedve vártam, hogy eljussak egy nagyobb drogériába és az összes ilyen massage gyöngyös verziót végigszagolhassam. Ha lenne még, újravenném, hiába használok lelkesen már lassan 7 éve csak szappanokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Lunita

2013. szeptember 1.

Szerettem a frissítő illatát. Krémes,bár a gyöngyök valljuk be,nem masszíroznak, azért kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Makkancs

2013. július 17.

Nyaralás alatt vettem meg, mert tapasztalatból tudtam, hogy az egész napos fullasztó napkrémezés után a bőröm hiába száraz (nap+víz+só) mégsem kívánja a krémet, inkább lélegezne kicsit. Ezért olyan tusfürdő kellett, ami önmagában elég gazdag ahhoz, hogy ne viszkessek krém nélkül. Ezért választottam, és tökéletesen bevált. Finom illat, ápoló hatás, semmi irritáció. A reptéren ki kellett dobnom a súlyhatár miatt... hát eszméletlenül sajnáltam, főleg mert itthon nem találtam azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Zsazsmazs

2013. június 24.

Annyira imádtam ! Sajnos sehol nem látok már ilyet! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 24.

Annyira imádtam ! Sajnos sehol nem látok már ilyet! :(

Nessy

2012. április 6.

Masszírozó hatást tényleg nem lehet tőle elvárni, de nekem mégis ez egyik kedvenc nyári tusfürdőm, az illata engem a citromos Plussz pezsgőtablettára emlékeztet, teljesen "feldob".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

lizard

2012. február 1.

Komolyabb masszírozást vártam tőle, annyira pici "gyöngyök" vannak benne, hogy olyan, mint bármelyik másik krémtusfürdő. Az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.