Nivea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rowan, Módosítva: 2019. május 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat!

Ápoló olajtusfürdő 55% természetes olaj tartalommal.

SzL

2019. november 1.

Szerettem volna valami olyan tusfürdőt ami picit hidratál. Kíváncsian próbáltam ki ezt az olajos fajtát is. Meglepő, hogy bár olajos és van használat közben egy olajos érzete (és minimális szaga), picit habzik és ezáltal könnyű lemosni is és utána nincs ragacsos olajos érzet.
Nem vált ki egy testápolót, de én már annak is örülök, hogy nem szárít és egy picit hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Babooca

2019. augusztus 26.

Édesanyám nagy kedvence, én csak 1x mertem használni, mivel nagyon magas a szójabab olaj tartalma, ami nekem eltömíti a pórusaimat. Sokszor újravettem neki, aztán befejeztem, mert többször arra panaszkodott, hogy kiütéses lett a bőre. Azóta váltott Uriage olajos tusfürdőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

kamillaanemeth

2019. augusztus 5.

a hatása nem változott a korábbi verzióhoz képest, az illata lett más, kevésbé ‘olaj-szagú’. lehet csak azért nem kedvelem annyira, mert azt már megszoktam, akit eddig zavart az illata, annak most érdemes újra barátkozni vele. a hidratálás miatt továbbra is 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.