Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2012. április 1.

Kategória:   Ajakápolók

irislove

2014. augusztus 19.

Még Ausztriában vettem, mert SOS kellett valami a számra. A tubusát imádom, könnyű használni. Az ajkaim kicsit sem tűnnek dúsabbnak, nem is bizserget, semmi. Szép színe van, az apró csillámok egyértelműen feldobják a fáradt rózsaszín árnyalatot, de ennyi. Egy sima szájfény. A hidratálás pedig csak nagyon minimális számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

no1.katica

2013. augusztus 30.

Én Labello márkanév alatt használtam anno. Szerintem egy szájfény, ami egyben hidratál is és nekem látványosan nagyobbnak tűnt a szám, de kicsit ragacsos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

fanikof88

2012. december 17.

Imádom. Sajnos itthon még nem találkoztam vele, de amint meglátom, hogy hol kapható azonnal újra vásárolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Milli006

2012. április 1.

A natural nem az összetevőire utal, hanem arra, hogy természetes telt ajkakat varázsol.
Nem értem miért kell mindenbe belekötni...
Én kedvelem, bár nekem alapból is telt ajkaim vannak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 1.

Nem értem miért kell mindenbe belekötni...
Én kedvelem, bár nekem alapból is telt ajkaim vannak. :)

Nefertiti

2012. március 21.

Szepen fenylo ajakbalzsam, bar szerintem inkabb szajfeny mintsem ajakbalzsam :P
Nagyon szeo, kellemes, szolid szine van, kellemes illattal es allagal. Talan kicsit ragad! De ettol eltekintve megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Szepen fenylo ajakbalzsam, bar szerintem inkabb szajfeny mintsem ajakbalzsam :P

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!