Nivea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. december 30.

Kategória:   Kézkrémek

Az értékes olívaolajat tartalmazó, tápláló kézkrém hosszantartó hidratálást biztosít ragacsos és zsíros utóérzet nélkül, másodpercek alatt beszívódik. Védelmet nyújt a környezeti hatások ellen, A- és E-vitamin-, valamint glicerin tartalmának köszönhetően regeneráló hatású, nedvességgel tölti fel a bőrt.

Bacio

2020. november 14.

Kellemes állagú, puha hidratáló kézkrém. Jól hidratál, de nagyon száraz kézzel nem igazán tesz csodát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

fagas

2020. október 12.

Ez egy kb. ezer pontos kis krém, csendesen megbújva az agyonhájpoltak között. Kellemes illattal, gyors felszívódással eredményez puha mancsokat. Az év egyik pozitív meglepetése számomra, tuti helye lett a kedvencek között.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 12.

demeterne

2020. szeptember 9.

Nagyon sok kézkrémet kipróbáltam már, de messze ez a legjobb mind közül. Az illata kellemes sokáig érezni, az állaga könnyen eloszlatható, és nem mellesleg hamar beszívódik. Merem ajánlani mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Riky1018

2020. augusztus 27.

Az állaga jó krémes. Könnyen beszívódik és kellemes illatú. A munkám igénybe veszi a kezemet így sokszor használok kézkrémet,eddig ez volt a legideálisabb. Több kolléganőm is használja,kedveli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

EniMore

2020. augusztus 27.

Velem valami baj lehet, ugyanis míg a legtöbb ember szerint ennek a krémnek nagyon könnyű a textúrája, én nagyon is nehéznek érzem. Sokkal jobban szeretem a vizesebb állagú krémeket, mint például a Neutrogena Hydro Boost kézkréme. Az illata viszont finom. Azoknak, akik jobban szeretik a sűrűbb krémeket, mindenképpen ajánlom, de én nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

juditprehalek

2020. július 14.

Könnyü kis krém jól hidratál és gyorsan beszivódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 14.

Könnyü kis krém jól hidratál és gyorsan beszivódik

bsz

2020. február 28.

Imádom ezt a krémet,igazi csoda. Az illata számomra nagyon kellemes, selymes lesz tőle a bőröm és nagyon gyorsan beszívódik. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Csimbi

2020. február 4.

Télen hihetetlenül ki tud száradni a kezem, már-már kisebesedik, és előfordul, hogy vérzik is, elég ha két percre nem veszek kesztyűt és már megvan a baj. Ebben a krémben azonban egy csodaszerre leltem! Elég volt párszor felkenni a kezemre, hihetetlenül selymes érzést ad, jó az illata, gyorsan beszívódik. Előtte nyögvenyelős kísérletezésem volt az yves rocher és az oriflame termékeivel, amik az illatukon kívül sajnos nem sokat tudtak. Ez viszont érzem, hogy gyógyítja is a kezem, néha ha nagyon sebes bepanten plus krémmel együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

incifinci28

2020. január 4.

Nagyon szuper kézkrém, mindig ezt veszem vagy a homoktövisest. Ezek nagyon jól hidratálják a perepedezett kezeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Asztraia

2019. december 12.

Anyukámnak kerestem kézkrémet, a hideg idő beálltával neki nagyon ki tud száradni a bőre.
Véletlenül találtam rá erre a krémre, akciós is volt, vittem haza.
Nagyon bevált, anyukám nagyon szereti, azóta én is tartok magamnál egy tubussal.
Az illatát mi szeretjük, totál jól hidratál és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Véletlenül találtam rá erre a krémre, akciós is volt, vittem haza.
Az illatát mi szeretjük, totál jól hidratál és gyorsan beszívódik.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).