Nivea

Ár:   554 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2016. április 27.

Kategória:   Tusfürdők

Ez a krémtusfürdő gyönyörűvé és simává varázsolja bőrét a benne található egzotikus gyöngykivonat és a csábító fügevirág illat révén. A krémtusfürdő gazdag összetétele révén táplálja és ápolja a bőrét. Egyedi formulája gyöngykivonatot tartalmaz, amely a bőrön lágy, krémes habbá válik. Fő összetevője az értékes ligetszépe olaj, amely gondoskodik a bőr hidratálásáról és széppé varázsolja azt. A fügevirág illata elbűvölően nőies illattal teszi élménnyé a tusolást.

bettike70

2018. február 17.

Sajnltam hogy beszüntették nagyon szerettem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

Sajnltam hogy beszüntették nagyon szerettem

lavalampa

2015. augusztus 17.

orok szerelmem, tudom mar nem gyartjak de ha olyan helyen jarok mindig jol korbenezek hatha :( :$

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Fény

2015. július 26.

Ajándékba kaptam... Annyira ki nem állhatom az illatát, hogy oda adtam másnak. Egyébként sem használok már Nivea termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

Dius24

2015. június 29.

Finom illat volt de nagyon mély nyomott nem hagyott bennem nem is vettem ujra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Finom illat volt de nagyon mély nyomott nem hagyott bennem nem is vettem ujra!

auberginecat

2015. június 2.

ennek is nagyon finom illata van, ami hihetetlenül sokáig érződik a bőrön fürdés után. az árával nem vagyok kibékülve, de egyébként akciósan valószínűleg újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

nagy.nikike

2014. november 28.

Az àllaga kicsit híg, így kicsit többet kell belőle hasznàlni egy egy alkalommal. Az illata finom púderes és hosszan megmarad. Sajnos szàrít ezért nem szeretem annyira, de elhasznàlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

zöldike'91

2014. október 23.

az egyetlen Nivea tusfürdő, amit szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

az egyetlen Nivea tusfürdő, amit szerettem

Evi500

2014. szeptember 3.

Sajnos ezt a tusfürdőt beszüntették 2014 januártól és már sehol sem lehet kapni. :(
Aki még talál párat az csak a megmaradt termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Aki még talál párat az csak a megmaradt termék.

dori96

2014. augusztus 31.

tényleg jó, de jobban szeretem a gyümölcsös illatokat.
de nem szárít, ez pozitívum, a csomagolása is szép, könnyen nyitható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

tényleg jó, de jobban szeretem a gyümölcsös illatokat.
de nem szárít, ez pozitívum, a csomagolása is szép, könnyen nyitható.

kisscsillag

2014. augusztus 10.

Hol tudom megvásárolni? Ti hol veszitek??? Se a Dmbe se a Tescoba nem találtam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0