Nivea

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. november 4.

Kategória:   Hajápolók

A micellás technológiájának köszönhetően gyengéden tisztítja a színkezelt hajat, nem szárítja ki a fejbőrt. Védi és selymessé teszi a hajat, hogy akár 8 héten át megtartsa ragyogó színét.

Fejbőr-barát, mindennapos használatra is alkalmas, hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

bugeyes

2021. március 16.

Sajnos nem tudok túl sok jót nyilatkozni róla. Az illatával nekem nincs bajom, de az én hajamból nehezen kimosható, hamar zsírosodik a használata után, a festett hajszín megőrzésére gyakorolt hatását pedig inkább hagyjuk.
Drogériás termék, persze a helyén kell kezelni, de nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Drogériás termék, persze a helyén kell kezelni, de nekem sajnos nem vált be.

blackrainbow

2021. március 5.

Tetszik az illata. Először a türkiz kupakos változatát vettem, utána ezt a málnásat. Legközelebb a citromfüvest fogom venni. :)
Balzsam nekem mindenképp kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Balzsam nekem mindenképp kell utána.

Blacky75

2021. február 28.

Rossmann kaparós sorsjeggyel nyertem, amúgy nem vettem volna meg. Az illata nagyon kellemes, a hajat szépen tisztítja, sajnálom, hogy nincs hozzá balzsam mert így nekem a kevés a hajamnak, nagyon száll utána...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 28.

Lolychan

2020. október 16.

Nekem ez a termék a SAMPON. Korpás, zsírosodásra hajlamos hajam állapotán sokat segített. A korpásodás szinte teljesen megszűnt, a zsírosodást mérsékelte. Igaz nem olcsó, de kenterbe veri minden más eddig használt samponomat. 5* <3 (+ hála a Rossmann kaparós sorsjegyének, hogy nyertem egy ilyen flakonnal anno. :D)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Gica81

2020. október 10.

Nem is tudok semmi rosszat írni, mert az én hajamra teljesen jó. Amikor először mostam meg vele a hajamat, akkor kerestem, hogy mi ennyire jó illatú, mert jól érezhető volt még száradás után is.
Zsírosodásra hajlamos hajam finom puha lett.
Az ára tényleg kicsit sok, de biztos egyszer még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Zsírosodásra hajlamos hajam finom puha lett.
Az ára tényleg kicsit sok, de biztos egyszer még újraveszem.

Lili2109

2020. augusztus 25.

Nem lenne rossz, de nekem zsírosítja kicsit a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Nem lenne rossz, de nekem zsírosítja kicsit a hajamat.

riella1994

2020. augusztus 16.

Az első dolog, amit leszögeznék: nagyon finom illata van. Hatása nem mondanám, hogy kiemelkedő, de nem is olyan rossz. Balzsam nélkül picit szárítja a hajvégeket és a zsírosodást sem tolja ki, viszont szép fényt ad a hajnak. Az én fejbőrömet kicsit irritálta, de azt mondom a 4*-ot megérdemli. 1-nek jó volt, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Mildi

2020. július 7.

Ugyan óriási Nivea rajongó vagyok, azért ettől a sampontól nem ájultam el. Úgy érzem, nem tisztít eléggé, és gyorsan újrazsírosodik tőle a hajam. A kondicionálójával együtt használtam. A kettő együtt se nagy durranás, leginkább átlagosnak mondanám. Amit kiemelnék az az illatuk, ami hosszan megmarad a hajon és nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 7.

bibike2000

2020. április 27.

Tisztítani tisztít, de nekem nem jött be. Nagyon száll tőle a hajam, elég rendesen szárít is. A fejbőröm kicsit viszket tőle. Az illata sem tetszik, és elég drága is. Szeretem a Nivea termékeit, de ezek a micellás samponok nem valami jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Szoszmoszcic

2020. április 3.

Nekem sajnos kimondottan az a termék amikor a csomagolás és az illat bűnbe visz, de az első használat után megfogadom hogy soha többet. Őszintén nagy Nivea párti vagyok de sajnos a samponjaikkal mindig befürdök. Próbáltam szeretni komolyan, de nem könnyített meg a dolgom, használat után elképesztően szárította a hajam, viszketett tőle a fejbőröm, nagyon seprűs lett a vége,kondicionálóval és hajolajjal próbáltam enyhíteni a dolgot, de használat után egyszerűen formázhatatlanná válik a haj és gyakran már másnapra zsírosak a hajtöveim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.