Nivea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kryszty23, az összetevőket feltöltötte: Mirmur, Módosítva: 2013. április 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A problémás bőrnek olyan tápláló és hidratáló összetevőkre van szüksége, amely kiegyensúlyozza a bőr faggyútermelését ugyanakkor a bőr megfelelő hidratáltságáról is gondoskodik.

A termék hatása:
A NIVEA Pure Effect lehúzható tisztító maszk segít mélyen megtisztítani a pórusokat és felvenni a harcot az újabb szennyeződések kialakulása ellen.
Segít eltüntetni az arcbőr kellemetlen csillogását és megelőzni az új mitesszerek kialakulását.

Eredmény:
Az arcbőr egyenletesebbé, mélyen tisztítottá és üdévé válik.

asdf27

2019. szeptember 20.

termékminta volt, száraz, húzódó érzést hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

termékminta volt, száraz, húzódó érzést hagyott maga után.

Virág-os

2017. szeptember 23.

Puhábbnak éreztem az arcomat a használata után, lemosni nem sikerült túl könnyen, egyszerűen ragaszkodó volt. A Niveás illatát nem kedvelem. Ezen kívül nem láttam, hogy a pórusaimmal csodát tett volna. Az egy adagnak adott mennyiség pedig sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

DettiZsu

2016. március 26.

Én nagyon meg vagyok elégedve vele, szépen kitisztítja a pórusaimat, ráadásul olysn tágnak sem tűnnek, amióta használom. A hatása nálam tartós, plusz a bőröm a napi kétszeri hidratálást sem igényli, amióta használom. Az illata isreni, hozza az elvárt Nivea színvonalat. A tasakban egy alkalomra tényleg túl sok krém van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Viks

2016. március 22.

Közvetlenül használat után puha és selymes lesz a bőröm, ami tök jó, viszont nem tart tovább 2-3 óránál. A pattanásokkal, mitesszerekkel nem kezdett semmit, fix, hogy nem veszem újra. Nem beszélve arról, hogy egy zacsiba túl sok krémet tettek, én csak a felét vittem fel egy használat során, és mire oda jutottam, hogy jöhet a maradék, addigra elég csúnyán beszáradt....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

WorkingClassGirl

2015. június 10.

Vettem párszor amikor akciós volt, nekem bejött. Kellemes, puha, tiszta pofi.. A teljes árát sokkalom érte, de lehet, hogy újraveszem még. Emiatt a termék miatt volt egy rövid ideig pozitív képem a márkáról, meg a termékcsaládról, de aztán az elmúlt, viszont ez nem olyan rossz ám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Rita11kocsis

2015. május 3.

Megvettem, elhasználtam és ennyi. Semmi sem történt. Többet vártam ennél. Ugyan ezt hatást elérem ha felkenem a hidratáló krémet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

bogica26

2015. február 22.

Én ma vettem elöször nekem nagyon bejött. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Én ma vettem elöször nekem nagyon bejött. Tetszik.

Ms.Cat

2014. június 17.

Teljes árát sokallom, akciósan oké( lenne, ha jó lenne) . Felkentem,lehúztam és ennyi. Selymesebb lett a bőröm tőle, de kb ennyi. Nem tisztította ki a pórusokat, pedig direkt arra vettem. 2 alkalomra volt elég. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

shirayuki

2013. június 11.

Imádom! Elég sok maszkot kipróbáltam már, de mivel nagyon zsíros a bőröm sokszor semmit nem használtak.. De ennek finom illata van, matt és puha hatást adott utána, és nem utolsó sorban elég jók az összetevői. Nem csalódtam a niveában :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

kryszty23

2013. március 21.

Sajnos a zacskóját kilöktem... De a véleményem a termékről próba miatt vásároltam meg a rossmann-ban 499 Ft volt. Felkentem hagytam egy 10-15 percig....utána a maradékot leszedtem róla...Puhább lett a bőröm tőle és selymesebb változást még annyira nem találtam, de most harmadik hete probálom. Az Illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Butylene Glycol

Kaolin 0 0