Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: theaneszka, az összetevőket feltöltötte: picpoc30, Módosítva: 2012. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A frissítő krém zselé tengeri ásványokkal gyorsan felszívódik és egész napra hidratálja a bőröd. Olajmentes formulája mattító pigmentjeivel azonnal eltünteti a kellemetlen csillogást és hosszantartó matt hatást biztosít. UVA/UVB szűrőrendszerrel véd a káros napsugaraktól.

Kiszerelés: 75 ml

dalmuska

2017. augusztus 2.

Régebben használtam, de annyira nem voltam odáig érte. Az egyébként is zsíros bőrömet mégjobban elnehezítette, hát, egyáltalán nem control shine... Ráadásul még e mellé társult a túlságosan parfümös, alkoholos illat. De ahogy elnézem, van a drága denaturált alkoholból van benne bőven...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

GeoNautic

2017. január 7.

Az illata miatt szoktam használni néha, azt nagyon eltalálták, hidratál is, összességében kellemes viselet, de mattító hatást ne nagyon várjatok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Cicuka22

2016. szeptember 16.

Nekem se vált be. Nem mattit. Kb. fél óra után fénylik a bőröm, és ha odanyúlok a kezem is zsíros/krémes lesz. Pedig nagyon keveset kenek fel. Semmit nem ér :( Az illata, állaga, beszívódása jó, de nekem nem ez lenne a fontos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

csillahox

2016. május 18.

Nekem személy szerint nem hatot, pár perc után ismét zsírosan fénylő az arcbőröm, nem hidratál, többet nem veszek az biztos!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

DaranyiDora

2016. május 9.

Nen mattít nem is hidratál...hamar átfényesedik az arcon teljes pénzkidobás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Nen mattít nem is hidratál...hamar átfényesedik az arcon teljes pénzkidobás

Ennie86

2016. május 1.

Pár éve próbát tettem vele de hát.. annyira nem vált be. Illata, állaga teljesen jó, de az én zsíros bőrömet elnehezítette. Szinte megfulladt alatta az arcom. Kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

kincsö

2016. március 29.

Jaj ,ez a krém azt hiszem a pokolbòl jött 😂 Utáltam ,de még hogy. ..Kukába való termék. ...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

Szlilla19

2016. március 14.

Nekem bevált, hűsített, és enyhítette a pattanásaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Nekem bevált, hűsített, és enyhítette a pattanásaimat.

Puffancs

2015. december 19.

Csak szólok : az Auchanban most 400 Ft-ért kapható! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Csak szólok : az Auchanban most 400 Ft-ért kapható! :)

Mia13

2015. november 27.

Én nyáron használtam, nagyon szerettem télre nekem kicsit kevés, mert száraz marad a bőröm pláne utána alapozóval.
Illatra, éllagra tökéletes, hamar beszívja a bőröm, nyárra tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Illatra, éllagra tökéletes, hamar beszívja a bőröm, nyárra tökéletes volt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.