Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Kategória:   Samponok

Hatékony védelem a korpa ellen, száraz vagy sérült hajra.

A Nivea Liquid Clear System aktív hatóanyagai feloldódva egyenletesen eloszlanak a fejbőrön és a korpa kiváltó okaira fejtik ki hatásukat:

• segít eltávolítani a korpát és megakadályozza az újabb korpa kialakulását (rendszeres használat esetén)
  • már az első mosástól hat

A papaya-kivonatot tartalmazó összetétel:

• ápolja a hajat és selymes tapintásúvá varázsolja
  • megőrzi a haj puhaságát és rugalmasságát

szaszu05

2014. augusztus 3.

Az illata jó, nem szárítja és nem is zsírosítja a hajamat, viszont sokkal korpásabb lettem tőle. Többet ártott, mint használt.

Update: Úgy döntöttem, hogy a maradékot megpróbálom elhasználni és valószínű jó döntés volt. A korpával még mindig nem sokat csinál, de nem is tűnik olyan vészesnek mint eleinte. A hajam viszont később zsírosodik és az illata is napokig érezhető. Azt hiszem kezdem megszeretni, még az is lehet, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

laszlo.noemi

2013. augusztus 3.

Az első flakonnal használom, és eddig jól teljesít, az illata szupi, jól habzik, nem szárítja a hajam, utána könnyebben tudom formázni a hajam. egyenlőre 4-est adok neki, majd update-elek

Update: a hajam hiába lesz csodás illatú, borzasztóan korpássá is vált egyben :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

kovacsrekaa

2013. július 6.

Régen használtam, első flakon félig bevált, igy vettem még egyett, aztán jobban bekorpásodtam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

tkaukal

2013. március 1.

Nemrég vettem, kétszer mostam vele hajat. Szép lesz tőle a hajam, tetszik az illata, és az állaga, viszont jobban korpás tőle a hajam, és viszket is. Ez sem segít semmit a korpán..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

wanda

2012. október 28.

Véletlenül vettem meg ezt a sampont, ez itteni negativ vélemények után nem vártam túl sokat tőle...
De kellemes meglepetés volt, jelentősen csökkentette a korpát és a fejbőröm sem irritált már. Selymes lesz tőle a hajam, az egyetlen negativuma, hogy zsirosit sajnos...

UPDATE: Egy idő után megszokta a fejbőröm, igy a korpa visszatért plusz rettenetesen zsirositott a végére...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Jelizz

2012. július 16.

nem csinál semmit a korpával!! De fini illata volt és puhává tette hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

nem csinál semmit a korpával!! De fini illata volt és puhává tette hajam

indus

2012. február 6.

hosszú hajam van, a korpa évek óta problémát jelent, ezért rengeteg terméket kipróbáltam már. ez semmit sem ér, sőt ettől rosszabb lett a fejbőröm mint volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

guccigirl

2011. november 21.

Azért vettem meg, mert mindennapos használatra is ajánlott, én pedig az edzéseim miatt elég gyakran mosom a hajam. Korpás eddig sem voltam, ezután sem lettem, erről a részéről nem tudok nyilatkozni. A hajam elég egészséges, bár gyakran vágatom, de szerintem segít megőrizni a szépségét. Kicsit mintha zsírosítana, szóval nem veszem újra a vékonyszálú hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.